Ana sayfa Haber Basın görselleri sızdırılan LG V30 gayet şık bir tasarıma sahip

Basın görselleri sızdırılan LG V30 gayet şık bir tasarıma sahip

0

LG şimdiye kadar yeni amiral gemisi modeli V30 ile ilgili bir çok şeyi paylaşmış olmakla birlikte (kameraları ve kullanıcı arayüzü de dahil) cihazın tüm özellikleri ve görünümü 31 Ağustos”ta ortaya çıkacak. Bununla birlikte sızdırılmış bir videodan çekilen bazı ekran görüntülerinde V30″un neye benzediği net olarak görülebiliyor.

Bugün itibariyle telefonun yeni görüntülerine bakabileceğiz. Bu sefer Evan Blass (@evleaks) adlı kullanıcının ortaya çıkardığı net görüntüler sayesinde, daha berrak bir fikir edinebileceğiz öncü modelle ilgili olarak. Göründüğü kadarıyla bu resimler telefonun tanıtımı sonrasında LG”nin reklam amaçlı olarak bizatihi kullanacağı fotoğraflar.

Beklendiği üzere V30, LG G6″nın daha büyük bir hali gibi görünüyor. Zira 18:9 en-boy oranı ile FullVision ekrana sahip olan telefonda çerçeve boşlukları neredeyse yok denecek seviyede. Söylentiler ekranın 6-inch, 1440 x 2880 pixel AMOLED ekran olacağı yönünde. Fakat şimdilik bu bilgileri doğrulayamıyoruz. Ekran yuvarlak köşelere sahip değil ama ekranı kaplayan cam kaplama, köşelerden bir miktar kıvrımlandırılmış.

Arka yüzde ise LG V30 sürpriz bir şekilde dual kamera konumlandırmış (f/1.6 odak aralığında, ki bu bir telefonda ilk olarak görülüyor). Aynı zamanda bir de parmak izi okuyucusu var. Bütün olarak baktığımızda telefonun oldukça hoş metal yapımı bir cihaz olduğunu görüyoruz.

LG V30, lansman sonrasından kısa bir süre sonra piyasaya çıkabilir. Yani, Eylül ayında mağazalarda olacağı bekleniyor. Telefonun ucuz olmayacağını söylemeye gerek yok. Eğer almayı düşünüyorsanız, şimdiden birikim yapsanız iyi olur. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here