Ana sayfa İnternet “Bang With Friends” zor durumda

“Bang With Friends” zor durumda

0

Büyük tartışmalar yaratan ve kısaca “sizinle sevişmek isteyen Facebook arkadaşlarınızı sizi zor durumda bırakmadan bulmanızı sağlayan” bir uygulama olan Bang With Friends yeniden gündemde

Geçtiğimiz Ağustos ayında Zynga adlı bir firmayla isim hakkı yüzünden mahkemelik olan uygulamanın sahiplerinin yaşadığı zorluk “With Friends” mottosundan kaynaklanıyordu.

Zynga’nın üretmiş olduğu Words With Friends, Hang With Friends ve Scramble With Friends gibi oyun ve uygulamalar Bang With Friends adıyla kıyaslanınca elbette daha “normal”. Zynga yetkilileri Bang With Friends’i bir motto olarak çok itici bulduklarını söylerken aslında kendilerine ait olan “…With Friends” söyleminin iyi bir şekilde kullanılmadığını düşünüyorlardı.
 

Bang With Friends
Nihayetinde sonuçlanan davaya göre Bang With Friends, Zynga ile işbirliği yapmak zorunda kalacak. “With Friends” ibaresinin Zynga tarafından tescilli olduğunu kabul etmek durumunda kalan Bang With Friends yetkilileri uygulamanın adını ve sunduğu hizmetleri en kısa zamanda değiştirmek zorunda bırakıldı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here