Ana sayfa Donanım Bang&Olufsen BeoLab 11

Bang&Olufsen BeoLab 11

0

İmitasyondan gerçeğe doğru…
 

Mükemmel bas performansını, göz alıcı tasarımı ve alışılmamış yerleştirme seçeneklerini bir araya getiren Bang&Olufsen”nin yeni subwoofer”ı BeoLab 11, üstün ses performansı sunuyor. Tamamen yeni bir görünüme sahip olan subwoofer, duvara monte edilebilme özelliğiyle subwoofer kategorisinde devrim yaratıyor.

Boyutuna göre inanılmaz bas kalitesi sağlayan BeoLab 11, heykel gibi güçlü varlığına karşın odayı bir ses stüdyosuna dönüştürmeden ev ortamına kolayca uyum sağlıyor. BeoLab 11 benzersiz akustik tasarımı ve minimal titreşimleriyle zemine, bir köşeye veya duvara dahi monte edilebiliyor. Heykeli andıran modern tasarımı sayesinde BeoLab 11 evinizin baş aksesuarı olmaya aday. üstelik gayet estetik bir biçimde.
 

bang 11
 
BeoLab 11, hoparlör ekranlarının birbirine baktığı iki özdeş hoparlör kabininden oluşuyor. Gümüş ve beyaz renklerdeki dış gövde Bang & Olufsen”in alüminyum üretimindeki kusursuz işçiliğini gözler önüne seriyor. BeoLab 11, hem Bang & Olufsen hem üçüncü parti uygulamalar için tamamen aktif ve uygun olan bir elektronik sistem ve iki adet 6½” sürücüye sahip. “Akustik Denge Prensibi”nin bir Bang&Olufsen subwoofer”da ilk kez kullanıldığı BeoLab 11, minimal titreşimle bas performansından ödün vermiyor. Surround Sound sisteminize varlık katıyor ve en beğendiğiniz parçaların ince nüanslarını gösteriyor.

 

BeoLab 11″i basit bir stereo düzenine eklediğinizde, CD koleksiyonunuzdaki parçalarda daha önce hiç fark etmediğiniz sesleri duyduğunuzu göreceksiniz. çünkü çoğu müzik CD”si, tüm frekans aralığını kapsamayan küçük hoparlörlerle yeniden üretilmesi mümkün olmayan bas bilgileri içeriyor. BeoLab 11 ile küçük hoparlörlerin alçak frekansları da yeniden üretildiği için sadece bas alanında değil diğer frekans alanlarında da daha zengin bir ses alınıyor. Bu sayede küçük hoparlörlerdeki tüm kapasite yüksek bas, orta frekans ve tizi sağlayacak şekilde kullanılabiliyor.
 
bang olufsen beolab 11
 
Macline”ın Satın Alma önerisi

Gerek fiziksel tasarımı, gerekse lezzetli ses rengi ile ayrışan BeoLab 11″le müziğin sanki sanatçı hemen sizin önünüzdeymiş gibi keyfini çıkaracaksınız.
 

Notu: 5
Firma: Bang&Olufsen
İyi haber: Yenilikçi ve kusursuz tasarım, yüksek bas performansı.
Kötü haber:  
Fiyat:

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here