Ana sayfa Mobil Bamboo Fun S

Bamboo Fun S

0

Kendinizi ifade etmenin en kolay yolu

Tasarım profesyonellerinin vazgeçemediği marka Wacom’u profesyonel grafik tabletleriyle yakından tanışıyor olabilirsiniz. 2007’nin Eylül ayında 25. yaşına basan firma, yeni yaşıyla birlikte ürün gamında da yeni bir atılım yaptı ve duyurduğu Bamboo serisiyle profesyonellerin yanı sıra ev ve ofis kullanıcılarını da hedef kitlesine kattı. Bamboo, Bamboo One ve Bamboo Fun olmak üzere 3 farklı modele sahip seriden  ofisimize konuk olan ürün Bamboo Fun oldu.  
Tablet kullanmaya biraz aşinalığı olanlar ve fotoğrafla ilgilenenler için geliştirilmiş Bamboo Fun, Wacom’a göre kendinizi ifade etmenin en kolay yolunu sunuyor. Tasarımı itibariyle küçük ve hafif boyutlara sahip olduğundan Bamboo Fun’ı kolaylıkla istediğiniz yere götürmeniz mümkün. Cihazın kutu içeriğinden Bamboo Fun, kalem, kalem standı, USB kablosu, Adobe Photoshop Elements ve ArtRage 2 yazılımı çıkıyor. Bamboo Fun üzerinden dokunmaya duyarlı bir scroll tuşu ve 4 tane de kısa yol tuşu bulunuyor. Bu kısa yol tuşlarına siz istediğiniz fonksiyonları atayabiliyorsunuz. Dokunmaya duyarlı scroll tuşu ile de dokümanlar, grafikler arasında hızlıca gezinebiliyorsunuz.

Peki Bamboo Fun ile neler yapabiliyorsunuz?
Bamboo kalemini isterseniz geleneksel bir kalem olarak kullanabiliyorsunuz. Bu özellik sadece Microsoft Office programlarında kullanılabiliyor. örneğin bir metin okurken, metinde altını çizmeniz gereken yerler varsa, bunu Bamboo üzerinden kalemi kullanarak yapabiliyorsunuz.

Bamboo Fun ile kendi el yazınızda notlar alabilirsiniz. Bu notları Mac OS X’de Stickies uygulaması üzerine yazabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here