Ana sayfa Haber Babylon Lounge’da AVID sesleri

Babylon Lounge’da AVID sesleri

0

AVID”in 2012 ürün gamı ve ProTools”un en yeni sürümü, Compel tarafından Babylon Lounge”da gerçekleşen başarılı bir organizasyonla tanıtıldı

AVID yetkililerinin genel bir ProTools anlatımı ile başladıkları akşam, Serdar öztop”un ProTools 10 yeniliklerini göstermesiyle devam etti. Mekanda sadece ProTools değil, aynı zamanda AVID”in en yeni cihazları da kullanıma açıktı.
pro tools 10
Gitarcıların merakla bekledikleri Eleven Rack, DJ”lerin ilgi odağı Torq 2.0 ile kontrol birimi Torq Xponent, ev ve proje stüdyolarının son zamanlarda en çok rağbet gören monitörlerinden BX5 ve BX8 D2, M-Audio GSR 10 Aktif PA monitör ve synth meraklılarının beklentisi Venom, gecenin dikkat çeken cihazları arasındaydı. Gecenin bir diğer ilgi çekici özelliği ise katılanlar arasında yapılan çekilişle iki şanslı kişiye MBox3 Pro ve M-Audio BX5 D2 hediyelerinin verilmesi oldu. özellikle yurtdışında görmeye alışık olduğumuz, cihazlarla uzun uzun vakit geçirebildiğimiz ve sadece anlatımla değil, dokunarak ve duyarak da tecrübe edebildiğimiz bu tip event”lerin sayısının artmasını diliyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here