Ana sayfa Donanım Babalar Günü için mükemmel bir hediye alternatifi

Babalar Günü için mükemmel bir hediye alternatifi

0

Görüntüleme ve baskı teknolojileri konusunda dünya lideri Canon”un LEGRIA HF M serisi en yeni video kamera ürünleri LEGRIA HF M41, LEGRIA HF M46 ve LEGRIA HF M406 modelleri Babalar Günü için mükemmel bir hediye alternatifi

Dokunmatik ekranlı AVCHD modellerinin bu seçkin koleksiyonu, yüksek kaliteli HD video sistemini bir dizi yeni eğlenceli ve yaratıcı özelliklerle birleştiriyor. LEGRIA HF M41, LEGRIA HF M46 ve LEGRIA HF M406, eğlenceyi seven ve video becerilerini bir üst seviyeye taşımak isteyen babalar için en doğru seçim olarak öne çıkıyor. Tüm modellerde olağanüstü ve profesyonel kalitede Full HD video çekim olanağı getiren Canon”un HD CMOS Pro sensörünün yanı sıra bir hikaye anlatabilecek özellikte videolar çekmenin yepyeni ve sezgisel bir yolunu sunan yeni ve eşsiz bir işlev olan “Hikaye Yaratıcı” bulunuyor.
Canon LEGRIA HF M

Tüm modeller henüz yeni başlayan kullanıcıların bile olağanüstü videolar çekmelerini kolaylaştırıyor. Yeni ve geliştirilmiş Akıllı Otomatik, çekim sırasında sahne koşullarını hemen tespit ediyor ve olası en iyi video arşivinin kaydedilmesi için 38 farklı ayardan birini otomatik olarak seçiyor. Kullanıcı sahne veya manzara çekimlerinde işin büyük kısmını Akıllı Otomatik”le hallediyor. Kullanıcının tek yapması gereken yakalamak istediği konuya kadrajlamak…

Geniş HD ekranlarda görülmesi muhtemel her türlü odaklanma hatasını önleyen hızlı, iki sensörlü bir sisteme sahip Hızlı AF teknolojisi sayesinde, yüksek kalitede HD video çekmek için elzem olan hızlı ve net otomatik odaklanma elde ediliyor. Hızlı AF ile uyum içinde çalışan Yüz Tespiti özelliği, kullanıcıların yakalamak istedikleri herhangi bir yüzün tek başına odağa alınmasını ve iyi odaklanmasını sağlıyor.

Tüm modellerde geniş, 230k nokta çözünürlüklü 7,5 cm (3.0″) Dokunmatik LCD ekran bulunuyor. Kullanıcılar bu LCD ekran sayesinde, video arşivlerine gerçek zamanlı olarak animasyonlar, etiketler, çerçeveler ve mesajlar eklemelerine izin vererek videoları renklendirmenin eğlenceli, yeni ve eşsiz bir yolunu sunan Dokunmatik Dekorasyon özelliği dahil bir dizi video kamera kontrolüne kolaylıkla erişebiliyor. LCD ekran resimlerin net, menülerin basit ve içeriğin kolaylıkla bulunabilir olmasını sağlarken, LEGRIA HF M41 modelinde bulunan 0,61 cm (0.24″) Elektronik Vizör (EVF), zorlayıcı aydınlatma koşullarında yapılan çekimlerde video arşivi oluşturmanız için alternatif bir yol sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here