Ana sayfa Donanım Babalar günü hediyeniz Epson”dan

Babalar günü hediyeniz Epson”dan

0

Baba ve oğul maç keyfine hazır olun!

Epson”un bu yıl piyasaya sürdüğü son teknoloji ev projektörlü TW450, Babalar Günü için farklı bir hediye arayanların tüm beklentisini karşılıyor. Maç heyacanını evin her köşesine taşıma imkanı veren TW450″yi kolayca kurup çalıştırabilirsiniz. Şık tasarımlı bir yansı cihazı TW450 ile sadece maçları değil, filmleri de 3 LCD teknolojisi ile HD”ye yakın çözünürlükte mükemmel görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.
Dünya Kupası heyecanını evinize taşıyın

Epson TW450 ev ortamında, heyecanla takip ettiğiniz “2010 Dünya Kupası” maçlarını, büyük ekran keyfi ile doyasıya çıkarmanızı sağlayacak. Projektörün şaşırtıcı bir netlik sağladığı görüntü, babanız gömüldüğü koltuğundan izlediği maça ilişkin yorumlarını daha rahatl yapabilecek.

 

 

Renkli ışık çıkışı ile gündüz bile mükemmel görüntü

Bu arada babanıza hediye edeceğiniz TW450, Dünya Kupası sonrasında da sizin keyfinizi ikiye katlayacak. çünkü cihaz, tüm oyun konsolları, DVD oynatıcılar, arabirim kutuları ve daha fazlasıyla uyumlu geniş bağlantı girişi seçeneğine sahip. Cihaz, parlak 2500 ansilümen ve güçlü renkli ışık çıkışı Color Light Output (CLO) ile gündüz bile rahat kullanım imkanı tanıyor. 29 db’lik düşük fan sesiyle son derece sessiz çalışan TW450, dahili hoparlörlere de sahip. Düşük enerji tüketen Epson lambaları sayesinde cihaz, uzun süre değişim istemiyor.

Hareketli oyunlarda görüntü netliği için özel oyun modu!

HDMI ile her kalite seviyesine uyumlu, video, S-Video ve RGB”ye rahatlıkla bağlanabilen TW450, dijital fotoğrafları da mükemmel kalitede izlemeyi sağlayan özelliklerinin yanı sıra, özellikle hızlı hareket eden oyunlarda renklerin ayarlanabilmesini sağlayan özel oyun modu seçeneğini de sunuyor.

Ev hayatınıza hareket katacak olan Epson TW450 video projektörleri piyasada, KDV dahil 800 Euro”dan satışa sunuluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here