Ana sayfa Haber BaBa ZuLa 18 Nisan”da Babylon”da!

BaBa ZuLa 18 Nisan”da Babylon”da!

0

Babylon”da gerçekleştirdiği konserlerin sonuncusunda BaBa ZuLa ile sahneye çıkıyor!

Türkiye Vodafone Vakfı”nın desteğiyle hayat bulan Düşler Akademisi”nin müzik atölyelerinde eğitim gören engelli ve sosyal dezavantajlı gençlerin, ünlü müzisyenlerle bir arada sahne aldığı Social Inclusion Band müzik grubunun bu sezondaki son konseri; BaBa ZuLa”nın gönüllü katılımı ile 18 Nisan Pazar günü Babylon”da gerçekleşecek!
Türkiye Vodafone Vakfı, Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı”nın (UNDP) çapraz sektörel işbirliği ile fiziksel ve sosyal açıdan dezavantajlı gençlerin hayata katılımlarını kültür sanat yoluyla desteklemek amacıyla kurulan Düşler Akademisi, farklı sanat dallarında verdiği ücretsiz eğitimleri sahneye taşıyor. Düşler Akademisi öğrencilerinin katılımıyla kurulan Social Inclusion Band müzik grubu, her ay Babylon”da sahneye çıkıyor.

 

 

Düşler Akademisi”nde sanat eğitimi alan ve yeni kariyer fırsatları kazanan gençleri profesyonel sanatçılarla sahneye çıkararak farkındalık yaratmayı hedefleyen Social Inclusion Band “Herkes için Müzik!” sloganıyla yola çıkarak her konserinde farklı bir müzik tarzı ve değişik sanatçıların eşliğinde izleyicileriyle buluşuyor. 18 Nisan Pazar akşamı Babylon”da Social Inclusion Band”a bu kez BaBa ZuLa eşlik edecek. 10 yıldır çeşitli film ve dizilerin müziklerini yapan, halk müziğinin temel ayak ve usullerinden yararlanarak kendi melodi ve ritimlerini yaratıp kendi sözlerini yazan BaBa ZuLa ile aynı sahneye çıkacak olmanın heyecanını yaşayan Düşler Akademisi öğrencileri, Social Inclusion Band konseri için hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. İki grubun enerjilerini birleştirerek seyircilere geleneksel melodilere dayalı, yepyeni yorumlarla dolu farklı bir müzik deneyimi yaşatacakları konserin giriş ücreti yalnızca 15 TL.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here