Ayrıntılarıyla CorelDRAW Graphics Suite X8 çözümü

Eti Bilgisayar, CorelDRAW Graphics Suite paketinin yeni halini tanıttı: Graphics Suite X8

Corel’in profesyonel tasarım, web grafikleri ve resim düzenleme iş akışlarını daha hızlı ve sade kılan, bu arada daha fazla kontrol sağlayan, yeni amiral gemisi grafik çözümü CorelDRAW Graphics Suite X8 sürümü tanıtıldı. Yeni paket, tasarımcıların, sanatçıların ve kurumsal kullanıcıların yaratıcı enerjilerini, herhangi bir ortamda sonuç sağlayan etkiler yaratacak eserlere dönüştürmelerini sağlıyor. Yeni fonksiyonalitesi, yaratım sürecini hızlandırıyor ve akışkanlaştırıyor – özellikle fontlar, resimler ve nesnelerle çalışırken. CorelDRAW Graphics Suite X8, Windows 10 ile grafik tasarlayan herkes için optimum ortam, ayrıca Windows 7 ve Windows 8.1 sistemlerinde de benzersiz deneyimler sunuyor.

İster yeni bir kullanıcı olun, isterse yıllardır CorelDRAW'a güvenerek çalışıyor olun, zengin eğitim araçlarının avantajlarını yaşayın, özelleştirilebilir arayüzle hızlı başlayın, uygulamayı tamamen size özel hale dönüştürün. Yeni açık güncelleme politikası, herhangi bir önceki sürümden CorelDRAW Graphics Suite X8 sürümüne geçemeyi ekonomik kılıyor.

CorelDRAW Graphics Suite X8 sürümündeki kapsamlı güncellemeler ve yeni özelliklerle zamandan tasarruf ederken ilgi çekici tasarımlar ve resimler oluşturun:

Yeni uyumluluk ve destek: Windows 10 için tam olarak iyileştirme ile, yeni çözünürlükten bağımsız çoklu monitörde görüntülemenin, 4K ve daha yüksek görüntüleme desteğinin avantajını yaşayın, Microsoft Surface, Wacom tabletleri ve aygıtları gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletlerle çalışın.
Yeni Corel Font Manager™: Nihayet sürekli genişleyen font koleksiyonunuzun kontrolünü ele geçirin ve elinizdeki fontları en verimli şekilde kullanın! Fontlarınızı hızlıca inceleyin, yönetin ve organize edin. Hergün, grafik tasarımı, illüstrasyon, yayıncılık, paket tasarımı, tabela tasarımı, reklam ve web sitesi tasarımı için font kullanması gereken profesyoneller için ideal.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam