Ana sayfa Haber Aydilge”ye kilitleneceksiniz!

Aydilge”ye kilitleneceksiniz!

0

Aydilge şimdi de yeni albümü ve video klibiyle, tüm kilitleri kırmaya hazırlanıyor.

Albümleri, romanları, akademik başarıları ve çok yönlü kişiliği ile müzik piyasasına kendine özgü renkler katmayı sürdüren Aydilge ‘nin yeni albümü Kilit icin geri sayım başladı.

Yakın zamanda raflarda yerini alcak olan son albümü Kilit ‘in ilk klibi kendisiyle aynı adı taşıyan Kilit parçasına çekildi. Gökhan Palas yönetmenliğinde, öykü Onur Tanyel’in prodüktörlüğünde çekilen klipte 1804 yapımı tarihi bir ev ve 2010 yapımı postmodern bir konser mekanı kullanıldı.

Sözleri Aydilge’ye, bestesi Aydilge ve Cem Sarıoğlu’na ait olan Kilit’in çekimlerinde Ceylan Zigoşlu’nun Aydilge için tasarladığı özel kostümler kullanıldı. Aydilge’nin yeni saç ve makyaj tasarımını ise Toprak Şeker üstlendi.
 

Başlarına gelebilecek en ufak bir heyecandan bile çekinen; aşırıya kaçmak ya da acı çekmek korkusuyla her türlü duygusal deneyimi es geçenlerden misiniz?
 

Dengeli ve düzgün insan olma bahanesinin altında yaşama karşı korkaklığınızı gizlemeye mi çalışıyorsunuz? O zaman kulak verin Aydilge’ye:
 

“Aşk öyle sıcaktır ki, ağzımın kilidi eriyor ben seni görünce/Açıldı mı bir kere, durdur desem bile, vur benle en dibe!”

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here