Ana sayfa Haber Aydilge”nin Yeni Single”ı Piyasada “Akıllı Bir Deli”

Aydilge”nin Yeni Single”ı Piyasada “Akıllı Bir Deli”

0

Herkesi normalliğin sıkıcılığından sıyrılmaya ve deli olmanın özgürlüne davet eden AYDİLGE, yepyeni single’ında soruyor, hak ettiğiniz aşk bu mu, bu kadar tutkusuz mu?

Tatmin olmadığımız işlerimiz, aşık olmadığımız sevgililerimiz ve arzuyla karıştırdığımız alışkanlıklarımızın ortasında her gün yeniden öldüğümüzü anlatan “Akıllı Bir Deli”, bir anda tüm gündelik hayat bağlarından sıyrılıp aşkın peşinden koşma cesaretimizi sorguluyor.
aydilge akıllı bir deli

Aydilge, müzik dünyamıza ezber bozan şarkılar ve klipler hediye etmeyi sürdürüyor. Şimdi sıra yeni “takıntı”nız olacak Akıllı Bir Deli’de… Herkesi normalliğin sıkıcılığından sıyrılmaya ve deli olmanın özgürlüne davet eden AYDİLGE, yepyeni single’ına tam “deli işi” bir de klip çekti. Belgrad Ormanı’nda ve Kadir Has üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi”nde çekilen Kabile alternatif dans grubu bünyesindeki Lagatha sirk tiyatrosunun muhteşem performansıyla renklenen klipte yok yok! Jonglörlerden büyücülere, orman perilerinden, sihirli küreye, tarot kartlarından iksirlere kadar her şey Akıllı Bir Deli’nin gizemli dünyasında… Klibin yönetmenliğini ise çektiği müzik videolarının yanı sıra kısa filmleriyle de pek çok ödül alan Gökçe Pehlivanoğlu üstlendi.
 

Akıllı Bir Deli, Dokus Sekiz Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda, radyolarda ve müzik kanalarında…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here