Ana sayfa Haber Aydilge”nin yeni albüm ilk konseri 6 Nisan”da

Aydilge”nin yeni albüm ilk konseri 6 Nisan”da

0

Hazır olun, Aydilge kilitlerinizi eritmeye geliyor! 6 Nisan çarşamba günü “Kilit” albümünün ilk konseri Bronx Pi Sahne”de!

Aydilge”nin, geçtiğimi günlerde raflarda yerini alan yepyeni albümü “”Kilit””in ilk konseri 6 Nisan gecesi Bronx Pi Sahne”de gerçekleşecek. Sanatçının kendine has yorumu ve sahne performansının yanı sıra, muhteşem bir görsel şov da dinleyicileri bekliyor.

Sahne İşleri Production bünyesinde T. Hüseyin Kuru ve Oben Fıstıkoğlu tarafından “Kilit” albümü için özel olarak hazırlanan sahne tasarımı, dinleyiciler için etkileyici bir görsel şova dönüşecek.

Kilit albümünde yer alan tüm şarkıların sözleri Aydilge’ye ait. Besteler ise Aydilge ve Cem Sarıoğlu imzası taşıyor.

 

Prodüktörlüğünü Aydilge ve Cem Sarıoğlu’nuın üstlendiği albümün aranjörleri arasında Alen Konakoğlu, Atakan Ilgazdağ, Oya Erkaya gibi önemli isimler yer alıyor.Son dokunuşları, Pink Floyd’un efsane ses mühendisi Andy Jackson’ın İngiltere’deki özel stüdyosunda, analog aletlerin büyüsüyle gerçekleştirilen albümün hızlı ve tutkulu parçaları ise Capitol Records’da (Kaliforniya) geçtiğimi günlerde Grammy ödülü alan Türk ses mühendisi Evren Göknar tarafından tamamlandı.

Geçtiğimiz günlerde, Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle raflarda yerini alan ve aynı adı taşıyan çıkış parçasıyla listelerde hemen üst sıralara yerleşen “”Kilit”” albümünün gala konseri saat 22.00’de başlıyor…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here