Ana sayfa Haber Aydilge”den deli işi

Aydilge”den deli işi

0

Aydilge, bir yandan ofis içi koşturmalarını sürdürürken, bir yandan da müzik kariyerinde başarılı işlere imza atmaya devam ediyor
 

Aydilge, 12 yaşından beri gitar çalarak kendi söz ve bestelerini yazıp, müzik dünyamıza ezber bozan şarkılar ve klipler hediye etmeyi sürdürüyor. Aydilge, yaz aylarında yeni takıntınız olacak Akıllı Bir Deli şarkısına klip çekti.

Yönettiği kliplerle öne çıkan, kısa filmleriyle pek çok ödül alan Gökçe Pehlivanoğlu tarafından Belgrad Ormanı Natura Park’ta çekilen klip, kabile alternatif dans grubu bünyesindeki Lagatha sirk tiyatrosu topluluğunun muhteşem performansıyla renklendi. Büyücüler, orman perileri, jonglörler, karnaval coşkusu ve aşk uğruna deli olmayı göze alanlarla dolup taşan klip çok yakında tüm müzik kanallarında izlenebilecek.
 

  aydilge-akıllı bir deli
Geçtiğimiz Şubat ayında Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle çıkan Kilit albümüyle sizleri dayatılan tüm yaşam biçimlerini ve kilitleri eritmeye çağıran Aydilge, Akıllı Bir Deli parçasıyla da tek düze ve sıradan aşkların kısır döngüsüne kapılmaktansa, aşk ve tutku uğruna her türlü çılgınlığı yapabilecek insanları anlatıyor. Alen Konakoğlu prodüktörlüğünde hazırlanan Akıllı Bir Deli’nin sözleri Aydilge’ye, bestesi Aydilge ve Cem Sarıoğlu’na ait.
aydilge-akıllı bir deli

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here