Ana sayfa Haber Avnet Technology Solutions Türkiye için yeni satış direktörü belirlendi

Avnet Technology Solutions Türkiye için yeni satış direktörü belirlendi

0

Avnet Technology Solutions Türkiye, bugün yeni satış direktörünü duyurdu. Yeni Satış direktörü Ufuk Esin, aralık ayı itibriyle firmanın satış direktörlüğü görevini yürütmeye başladı. Avnet’in yayımladığı bildiride Ufuk Esin ile ilgili detaylı bilgiler de yer alıyor;

Ufuk Esin kimdir?

1962″de Ankara “da doğan Ufuk Esin sırasıyla Ankara Koleji ve ODTü Mühendislik Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlayarak, çalışma hayatına 1989 yılında Ankara “da girdiği IBM Türk Limited şirketinde Satış Uzmanlığı görevi ile başlamıştır.1997 yılınnda IBM Türiye“de Satış Müdürü olarak                               İstanbul” a atanmıştır.  1999″da İsrail, Yunanistan ve Türkiye “den sorumlu Operasyon Müdürlüğü görevini Türkiyede”ki Satış Müdürlüğü görevi ile eşzamanlı olarak Milano-İtalya”dan yürütmüştür.

2001 yılında IBM Türkiye Kişisel Sistemler ülke Müdürü olarak atanmış ve takiben dünya çapında IBM Kişisel Bilgisayar bölümünü  Lenovo “nun satın alması sonrasında Türkiye ofisini kurmuş ve Lenovo Genel Müdürlüğünü görevini yürütmüştür.

2009 yılından itibaren IT ve Telekom sektörlerinde bir çok  firmaya seçme ve yerleştirme hizmeti, insan kaynakları ve yönetim konularında danışmanlık veren Ufuk Esin Aralık 2015 itibariyle Avnet Technology Solutions Türkiye bünyesine Satış Direktörü olarak katılmıştır. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here