Ana sayfa Sektörden Avnet, pazarlamadan sorumlu yeni başkan yardımcısı…

Avnet, pazarlamadan sorumlu yeni başkan yardımcısı…

0

Bracknell, İngiltere – 15 Eylül 2015– önde gelen bir küresel teknoloji distribütörü olan Avnet Inc. (NYSE: AVT) bugün, 1 Ekim 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Avnet Technology Solutions Grubu için EMEA bölgesinde Pazarlamadan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Sırma özkan’ın atandığını duyurdu.

 

özkan, 2008 yılından bu yana BT alanında dağıtım sektöründe kanal yönetimi, ürün yönetimi ve pazarlama dahil birçok önemli görevde bulunmuştur. özkan, 2013 yılının Nisan ayında Avnet Türkiye”ye pazarlama müdürü olarak katılmıştır ve şu anda Avnet Technology Solutions Türkiye”de satış ve pazarlama direktörü olarak görev yapmaktadır.

TS EMEA Başkanı Graeme Watt konuyla ilgili olarak “Sırma, Türkiye’de şirketin başarısına ve gelişimine çok önemli katkılarda bulunmuştur ve şimdi de aynı etkiyi EMEA seviyesinde yapma fırsatına sahiptir. Kendisinin göreve başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz”

özkan ise yeni göreviyle ilgili olarak şu ifadelerde bulundu “Avnet EMEA bölgesel liderlik ekibine katılmayı ve bölgede görev almayı sabırsızlıkla bekliyorum. Pazarlama, iş sonuçlarına katkıda bulunan en önemli başarı faktörlerinden biridir. Diğer görevlerimin yanı sıra, ana odak noktam bölgesel pazarlama stratejisini gözden geçirmek ve Avnet satış ekipleri, iş ortakları ve tedarikçileri ile daha ileri düzeyde işbirliği içinde çalışabileceğimiz temel alanları tespit etmek olacaktır.”

 

özkan, şu anda yaşadığı İstanbul, Türkiye”den, Bracknell İngiltere”ye taşınacaktır.

Tüm markalar ve ticari isimler, ticari markalar veya tescilli ticari markalarıdır ve sahiplerinin mülkiyetindedir. Avnet, kendi markası dışındaki tüm markaların mülkiyet haklarından feragat eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here