Ana sayfa Haber Avengers temalı OnePlus 6 çok daha pahalı olacak!

Avengers temalı OnePlus 6 çok daha pahalı olacak!

0

Tanıtılmasına resmi olarak bir aydan kısa zaman kalan OnePlus”ın bir zamanlar amiral gemisi katili olarak bilinen akıllı telefonunun yeni versiyonu, malesef sektör oyunlarına yenik düşerek fiyatını gittikçe arttırıyor. Firmanın Marvel kahramanlarının yer aldığı Avengers markasının temasıyla bir varyantını çıkaracağı bilinen OnePlus 6, bu varyant için 800 dolar gibi bir etikete sahip olacak.

Qualcomm Snapdragon 845, en az 6 GB RAM ve 128 GB depolama ile gelecek olan akıllı telefon, çinli üreticinin Marvel ile yaptığı anlaşmayla birlikte Avengers temalı bir modelle de satışa sunulacak. Bu model, donanımsal olarak çok büyük bir ihtimalle herhangi bir farklılık getirmeyecek olsa da görsel olarak Marvel fanlarını cezbedecek. PhoneArena”nın aktardığına göre bu özel temalı model, 800 dolar gibi bir fiyattan satışa çıkarılacak.

OnePlus”ın ilk modeliyle sahip olduğu amiral gemisi katili sıfatı, günümüzde çıkardığı modelleri ile artık haksız bir tanımlama olmaya başladı. İlk modellerinde fiyat olarak en az yarı yarıya daha ucuz olan OnePlus modelleri amiral gemisi modellerle aynı özellikleri sunarken günümüzde fiyatı artık sadece 200 dolar daha ucuz hale gelen OnePlus modelleri aynı performansı da sunamamaya başladı. Umarız OnePlus da pahalı akıllı telefon işinin içinde yutulup gitmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here