Ana sayfa Haber Avengers Infinity War filmi IMAX çekilecek

Avengers Infinity War filmi IMAX çekilecek

0

Marvel’ın Avengers film serisi bu yıl Avengers: Age of Ultron filmiyle devam ediyor. Hala gösterimde olan film için beklentiler çok yüksek tutulmuş olacak ki, bu konuda hayal kırıklığına uğrayan izleyiciler de mevcut. Avengers serisinin önceki filmlerinden daha farklı olarak yeni filmlerde Marvel, yeni film için farklı seriler halinde sinemaya sokmayı düşünüyor. Söylenene göre, Avengers serisinin yeni filmi olan Infinity War da üçleme halinde yıllar farkıyla izleyiciyle sunulacak. Böylece Avengers Infinity War Part 1, Part 2 ve Part 3 haliyle vizyonda olması bekleniyor.

2018 veya 2019 yılının Mayıs ayında sinemaya sunulması beklenen yeni Avengers filminin altyapı çalışmalarına da başlandı. Film için yeni nesil IMAX kameraları geliştirildi ve bu kameralar şimdiki teknolojiden daha büyük görsel derinlilik ve yüksek çözünürlük barındıracak.

70mm’lik IMAX kameraların yeni nesilleri, anlatılana göre 6K çözünürlük barındıracak, aslında bu teknolojiye biraz daha yakın bir teknolojiyle Star Wars: The Force Awakens ile tanışmış olacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here