Ana sayfa Mobil Avea’dan ayda 1TL’ye iPhone 4!

Avea’dan ayda 1TL’ye iPhone 4!

0

Avea, yenilenen iPhone kampanyasıyla, iPhone 4″ü tarifeye ek ayda 1 TL”den başlayan fiyatlarla meraklılarıyla buluşturuyor

Avea, iPhone 4″ü tarifeye ek ayda sadece 1 TL”den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluştururken, aynı zamanda 24 ve 36 ay taahhüt seçenekleri ile de farklı ödeme alternatifleri sunuyor. İlk 3 ay 100 MB internet hediyeli tarifeye ek ödeme seçeneğinin yanı sıra, internet paketli teklifleri ve her şey dahil 1000 dakika, 1000 SMS ve 4GB teklifi ile Avea, iPhone alırken de müşterilerine seçme özgürlüğü sunuyor.
 
iPhone 4″e KDV dahil 969TL peşin fiyatıyla sahibi olmak isteyenleri de kaçırılmayacak bir teklifle buluşturan Avea, peşin alımlarda ise müşterilerine ilk 3 ay 250 MB internet paketi hediye ediyor.

iPhone kullanıcılarının en favori modellerinden olan iPhone 4; 3,5 inçlik geniş ekranı, 5 megapiksel oto fokuslu kamerası ile oto-makro çekim yapabilme, video kaydedebilme özelliklerinin yanı sıra 3G üzerinden 7 saate kadar dayanabilen pil ömrü ile bir akıllı telefondan beklenenden çok daha fazlasını sunuyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here