Ana sayfa Mobil Avantajlı Galaxy Ace 2 fırsatı

Avantajlı Galaxy Ace 2 fırsatı

0

Samsung, dokunmatik akıllı telefon deneyimiyle tanışmak isteyenlere muhteşem bir Galaxy Ace 2 fırsatı sunuyor

Android işletim sistemi, çift çekirdekli işlemci, geniş dokunmatik ekran ve minimal tasarımı bir araya getiren Galaxy Ace 2, 799 TL satış fiyatı ile sizi akıllı telefon deneyimiyle tanışmaya davet ediyor.
 

çift çekirdekli 800 MHz işlemcisi ile Samsung Galaxy Ace 2; yoğun kullanım, hız ve zorlayıcı uygulamaların kolayca üstesinden gelme beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak. Güçlü işlemcisi, Galaxy Ace 2″nin işlevselliğini en üst seviyeye çıkararak size maksimum verim sağlayacak ve aynı zamanda enerji tasarrufu için uygulamaları gün boyunca etkin yönetecek şekilde tasarlandı.
 

Galaxy Ace 2″nin 3.8 inç, WVGA dokunmatik ekranı size; oyun oynarken, sosyal ağlarda gezinirken, video ya da fotoğraflarınızı görüntülerken çok daha rahat bir kullanım ve zengin görüntüleme deneyimi sunuyor. Geniş dokunmatik ekran sayesinde çok daha keyifli bir multimedya deneyimi yaşayacaksınız.

Galaxy Ace 2″nin 5 megapiksel kamerası, HD video kaydetme ve oynatma özelliği ile en güzel anlarınızı, yüksek kalitede kaydetmeniz ve görüntülemeniz mümkün. çektiğiniz fotoğraf ve HD videolarınızı, Galaxy Ace 2″nin geniş ekranında görüntüleyerek, gerçekçi deneyime sahip olacaksınız. 1500 mAh pili sayesinde ise, Galaxy Ace 2″yi çok daha uzun süre ve kesintisiz deneyimleyeceksiniz.

Galaxy Ace 2″nin 10.5 mm inceliğe sahip, modern tasarımı şık görünüm ve minimal çizgileri bir araya getiriyor. TouchWiz 4.0 arayüze sahip Galaxy Ace 2; aynı zamanda Samsung”un farklı platformdaki arkadaşlarınızla iletişime geçmenizi sağlayan ChatON anlık mesajlaşma uygulamasına da sahip.

Galaxy Ace 2, güçlü özellikleri ve avantajlı satış fiyatıyla, akıllı telefon deneyimiyle tanışmak isteyenler için ideal bir seçenek oluşturuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here