Autodesk 2016 Design&Creation Suites pazara sunuldıu

Eti Bilgisayar'ın dağıtımcılarından olduğu Autodesk'in Design & Creation Suites pazara sunuldu.

 

Autodesk, tasarımcılara, mühendislere yeni masaüstü ve bulut deneyimini sunmaya başladı.Tasarımdan, modellemeye bir ürünün fabrikadan çıkışına kadar her aşamada masaüstü ve bulut deneyimi sağlayacak olan Autodesk 2016 Design Suites yazılım araçlarını pazara sundu. Yeni nesil, genişletilmiş araç setleri ile birlikte çalışabilirlik ve süreklilik kullanıcı deneyimi vaad ediyor. Her bir suit, AutoCAD 2016, ReCap ve 3DS Max yazılımlarını içeriyor. 

Autodesk'in her suitin içinde bulunan ReCap teknolojjisi, daha fazla lazer tarama formatı, akıllı ölçümleme araçları, gelişmiş açıklama ve senkronizasyon yetenekleri ile Gerçeklik Programlama yeteneklerini daha fazla erişebilir hale getirdiler.

Sektörlere özel geliştirilen araçlar detaylarıyla şunlar:

Mimarlık, mühendislik ve inşaat ile doğal kaynaklar, altyapı sektöründeki kullanıcılar, bulut hizmetlerinin yanısıra esnek abonelik seçeneklerine de sahipler.

Building Design Suite: Görselleştirme, çakışma kontrolü ve detaylandırma için gelişmiş yazılım performansı sunuyor.

Infasturcture Design Suite: Ön mühendislik ve detaylı tasarım aşamaları arasında ilişkili iş süreçleri, genişletilmiş veri değiş-tokuş araçları ve tutarlı ve sade kullanıcı ara yüzleri ile daha geliştirilen yazılım koordinasyonu vaad ediyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam