Ana sayfa Donanım Audio-Technica ATH-WS55

Audio-Technica ATH-WS55

0

Mac”te oyun mu dediniz? Bir de bu kulaklıkla deneyin!
 

Mac”inizde oyun oynarken, video izlerken veya müzik dinlerken iyi bir kulaklık gerekli oluyor. Audio-Technica ATH-WS55, yüksek ses performansı ile kaliteli kulaklık arayanların ilk tercihlerinden biri olabilir. üründe Solid Bass sistemi öne çıkan özelliklerinden biri. çift hava halkasına sahip olan sistem, bu sayede daha derin ve kaliteli baslar sunuyor. Bunun için farklı farklı türlerde müzikler dinledim, videolara baktım ve sonuç gerçekten beklediğimden daha iyi çıktı. Kulaklık Solid Bass sistemi ile birlikte harika bir ses performansı sunuyor. Ses kalitesi iyi, ancak malzeme kalitesi kötü olan kafanızı ve kulaklarınızı acıtan kulaklıklara denk gelmiş olabilirsiniz. ATH-WS55 bu konuda hayal kırıklığı yaşatmadan, en az ses performansı gibi yüksek bir rahatlık sağlıyor.
 
audio technica
 
Uzun bir zaman boyunca kulaklığı kullanmama rağmen ne kulaklarımı, ne de kafamın üstünü rahatsız etmedi. ürünün kulaklık yastıkları ve tacı, yumuşak deri kaplı. Bu sayede acı verici bir deneyim yaşatmıyor. Diğer yandan kulaklık dışarı çok az ses geçitriyor. Böylece etrafınızdakiler rahatsız olmuyor. Bu açıdan ürünü çok beğendik. Bu kadar başarılı bir ürün olmasına rağmen herhangi bir eksiği yok mu? Açıkçası ürünün kablosu belki biraz daha uzun olabilirmiş. Eğer sisteminiz masaüstündeyse kablonun uzunluğu yetiyor, ancak masanın altındaysa kablo kısa kalabiliyor ve bu yüzden biraz eğilebiliyorsunuz.

Firma: Audio-Technica
www.elmasepeti.com
Fiyat: 255 TL
Artılar: Solid Bass sistemi, yüksek ses performansı, rahatsız etmeyen kaliteli malzemeden yapılmış, dışarı ses çıkarmıyor
Eksiler: Kablosu biraz daha uzun olabilirmiş

Macline”ın Satın Alma önerisi:
Audio-Technica ATH-WS55, yüksek ses performansı ile kaliteli kulaklık arayanların ilk tercihlerinden biri olabilir. Fiyat etiketi de oldukça makul.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here