Ana sayfa İnternet Audi City açıldı!

Audi City açıldı!

0

Audi sanal dünya ile gerçek dünyayı birleştirdi. İlk kez Londra şehir merkezine açılan Audi City”de sanal bir tur sonrası gerçek Audi”ler satın alınabiliyor…

İngiltere”nin başkenti Londra”nın en işlek bölgelerinden Picadilly Caddesi”nde açılan Audi City, geleneksel Showroom ile dijital Showroom”un birleşiminden oluşuyor. Bire bir araç boyutlarındaki ekranlarda, tüm Audi modellerinin sanal versiyonlarının sergilendiği Audi City”de geleneksel Showroom”da olduğu gibi satış temsilcileri de bulunuyor. Yani, isteyenler, Audi dünyasının yüz milyonlarca versiyonu arasında oluşturdukları Audi modelini önce sanal dünyada görüp, daha sonra da satın alabiliyor. Ziyaretçiler, ayrıca oluşturdukları Audi”ler ile sanal test sürüşü de yapabiliyor.
 
3 yıl içinde 20 kentte daha açılacak
Audi City”nin iki dünyayı birleştirdiğini söyleyen Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Peter Schwarzenbauer, ” Ziyaretçiler hem dijital ürün sergilemeyi, hem de yetkili satıcılar ile birebir iletişimi aynı anda elde edecek. Her Audi City, bir yetkili satıcı ile birlikte iş yapacak” diye konuştu.”Bu yeni mağaza konseptimiz, bizi müşterilerimiz ile daha da yakınlaştıracak. Hem kişiye göre hizmet vereceğiz, hem de müşterilerimiz ile daha yakın ilişki kurabileceğiz” diyen Schwarzenbauer, Audi City”lerin akşamları da kültürel ve sanatsal toplantılara ev sahipliği yapacağını söyledi. İlk Audi City”yi Londra”da açan Audi, 2015 yılına kadar, dünya genelindeki metropollerde 20 Audi City açmayı planlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here