Ana sayfa Mobil AsusFonepad Note 6 ve Fonepad 7 tanıtıldı

AsusFonepad Note 6 ve Fonepad 7 tanıtıldı

0

Asus Fonepad serisi iki yeni ürünle zenginleşti! Asus”un yeni Fonepad Note 6 ile Fonepad 7 cihazları hem tablet, hem de telefon olarak kullanılabiliyor

Asus, Fonepad serisinden çıkardığı iki yeni ürünle çok yönlü mobil cihaz yelpazesini genişletti. 6 inç ekranıyla ASUS Fonepad Note 6 ve 7 inç ekranıyla ASUS Fonepad 7 çok daha işlevsel ve eğlenceli bir mobilite sağlıyor.
 

Asus Fonepad Note 6
ASUS Fonepad Note 6, 6 inç büyüklüğündeki ekranında çoklu dokunmatik özelliğini sunuyor. Telefon görüşmeleri ve mobil internet için dahili HSPA+ 3G barındırıyor. ASUS Fonepad Note 6, uygulamalar ve eğlence için daha geniş ekranlı bir tableti tercih eden ama hareket halindeyken bir akıllı telefon araması yapmak ya da internet erişimi sağlamak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

Hyper-Threading teknolojisine sahip yeni Intel Atom Z2580 işlemci ile çoklu-görev ve enerji verimliliği sağlayan ASUS Fonepad Note 6, sadece 10.3 mm kalınlığında ve 210 gr. ağırlığında. 1920 x 1080 Full HD çözünürlüğe sahip 6 inçlik Super IPS+ ekranı uygulamaları, oyunları ve internet sayfalarını pırıl pırıl gösteriyor. ASUS SonicMaster ses teknolojisi ise çift ön hoparlör ile muhteşem bir ses kalitesi sağlıyor.
 

Asus Fonepad 7
Sadece 10,5 mm kalınlığında ve 340 gr. ağırlığında olan ASUS Fonepad 7, son derece portatif bir cihaz ve hareket halindeyken eğlenceye ara vermek istemeyenler için mükemmel! Kir tutmayan 7 inçlik ekranı ve Miracast kablosuz video oynatma özelliği, uyumlu HDTV”ler aracılığıyla eğlenceyi büyük ekrana taşıyor!
 

Hyper-Threading teknolojisine sahip Intel Atom Z2580 işlemci barındıran ASUS Fonepad 7, Android 4.2 ile kusursuz çoklu-görev imkanı sağlıyor.
 

ASUS Fonepad 7, özelleştirilebilen kullanıcı arayüzüyle sosyal medya bilgisini entegre ederek kullanıcıların, kişi listelerinde arkadaşlarının son sosyal medya güncellemelerini ya da gelen arama bildirimlerini görmelerini sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here