Ana sayfa Haber Asus ZenFone 6 İçin Geri Sayım Başladı

Asus ZenFone 6 İçin Geri Sayım Başladı

0

Ekran boyutunun neredeyse en önemli konulardan bir tanesi haline geldiği global rekabet düzeninde, çentik ekranlarla mutlaka karşılaşmışsınızdır. Ekran gövde oranı bakımından, her zaman için yoğun olarak ekran fazlalığı yaratmaya çalışan akıllı telefon üreticileri, kamera ve hoparlör gibi alanların kenarında kalan boşlukları tamamen yok etmeye çalışıyor.

Asus ZenFone 6 ise, bu çentik tasarımı biraz zerafetten uzak bir şekilde oluşturmuş gibi görünüyor. Özellikleri bakımından pek de fena sayılmayacak bu model, tasarım olarak rakipleriyle pek de mücadele edemeyecek gibi görünüyor.

Asus ZenFone 6 Hangi Özelliklere Sahip Olacak ?

Asus kuruluşunun yapmış olduğu ZenFone 6 akıllı telefonu, arka tarafta üçlü kamerasıyla dikkat çekiyor. Henüz özelliklerinin tamamı bilinmese bile, daha çok kamera ve görüntü üzerinde yoğunlaştığı hemen anlaşılıyor.

 

 

One Plus 6T gibi parmak izi sensörü bulunan bu cihaz, geriden geldiği bazı özelliklerini telafi etmeye çalışıyor. Kameraların 13 MP olacağı ve ekrana gömülü ön kamerasının da yer alacağı söyleniyor.

Geliştirilebilir pil teknolojisi sayesinde artık akıllı telefonlar, çok daha uzun süre şarj olmadan kullanılabiliyor. Asus ZenFone 6 cep telefonlarında da böyle bir özelliğin kullanılacağı yapılan tahminler arasında.

Bu modelde suya veya toza karşı dayanıklılığın da olmadığı biliniyor. Peki sizce Asus bu modeliyle gerçekten beğeni kazanabilecek mi ?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here