Ana sayfa Haber Asus ZenFone 4 ve ZenFone 4 Max Türkiye fiyatları açıklandı

Asus ZenFone 4 ve ZenFone 4 Max Türkiye fiyatları açıklandı

0

Asus, ZenFone 4 serisinin üç modelini birkaç ay içerisinde Türkiye”de satışa sunacak. ZenFone Live 5.5 inç, ZenFone 4 Max ve Zenfone 4, Ekim ve Kasım ayları içerisinde piyasaya çıkacak.

Telefonlar yüksek kamera deneyimini ön planda tutuyor. Gerek ön kamera, gerekse arka kamera fotoğrafçılık alanında kullanılabilecek mükemmel teknolojilere sahipler.

Qualcomm ile işbirliği yapan Asus, Gigabit bağlantı olarak adlandırılan 802.11ad teknolojisini ilk kez Snapdragon 835 işlemcili bir telefonda hizmete koyuyor. Böylece Asus kendi ürünü olan 802.11ad teknolojisine sahip ağ yönlendirici cihazlarını destekleyen bir ürünü kendi çalışmalarıyla piyasaya kazandırmış oluyor.

Roma”da düzenlenen sunumda Asus CEO”su Jerry Shen “ZenFone 4 ailesinin Avrupa lansmanını yapmaktan mutluyuz. ZenFone 4 ailesinin yeni üyeleri, mobil fotoğrafçılığı çok farklı bir boyuta taşıyacak. Dual kamera, anlık fotoğraf paylaşımı ve bir çok üstün teknolojiile donanan cihaz, fotoğraf deneyimini yeniden şekillendiriyor. Aynı zamanda bitmek tükenmek bilmeyen bataryaları ile de çığır açıyor. Yeni telefonlarımızın insanların fotoğraf ve video çekme, çektiklerini başkalarıyla paylaşma alışkanlıklarını değiştireceğine eminiz” demişti.

ZenFone 4″ün Türkiye fiyatı 2699TL olarak belirlenmekle birlikte ZenFone 4 Max”in 5.5 inç ekranlı modeli ise 1399TL”ye satılacak. 5.2 inçlik model 1199TL”ye alıcı bulacak. ZenFone Live 5.5 inç versiyonu ise 1099TL olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here