Ana sayfa Donanım Asus Zenbook UX32VD dikkatleri üstüne çekiyor!

Asus Zenbook UX32VD dikkatleri üstüne çekiyor!

0

Harici ekran kartına sahip ASUS Zenbook UX32VD, hibrit diskiyle performanstan ödün vermiyor ve aynı zamanda 24 GB SSD + 500 GB HDD depolama alanı da sunuyor

Dünyanın ilk harici NVIDIA GT 620 M ekran kartlı 13.3 inç ekranlı ultrabook”u olan Zenbook UX32VD, üçüncü nesil Core işlemci ailesinden Core i7-3517U modelini içeriyor. Orijinal Windows 7 Professional, Windows 7 Home Premium ve Windows Home Basic programlarını da içinde barındıran bu ürünün, Full HD bir ekranı ve arkadan aydınlatmalı klavyesi var.
 

Otomatik veri saklama ve kurtarma özelliğini taşıyan Zenbook UX32VD, 2 saniye içinde “instant on” devam edebiliyor. Parlamaz panele sahip Full HD geniş görüş açılı ekranı tamamlayan arkadan aydınlatmalı şık klavye, bu ultrabook”u her türlü ışık koşulunda kullanmayı mümkün kılıyor.

ASUS Zenbook UX32VD”nin 24 GB SSD”nin eşlik ettiği 500 GB”a kadar hard diski çok geniş bir depolama alanı sunarken, önde sadece 5,5mm, arkada 18mm kalınlığı ve 1,45 kg ağırlığıyla mobil kullanım için ideal bir ürün olduğunu da ispatlıyor. Aynı zamanda ASUS”a özgü USB Charger+ teknolojisiyle tüm mobil cihazlarını USB üzerinden şarj ederken, 7 saate kadar şarj ömrü sunan verimli bir bataryaya sahip. ASUS ürünlerinde artık standart hale gelmiş olan USB 3.0, USB 2.0″a göre on kat daha hızlı eri akışı sunuyor.
ASUS Zenbook UX32VD”nin Bang & Olufsen ICEpower işbirliğiyle geliştirilmiş SonicMaster ses teknolojisi, ürünün Full HD ekranının sunduğu kaliteli görüntüye hak ettiği gerçekçi sesleri sağlıyor. Ayrıca ASUS”un tüm Zenbook serisinde olduğu gibi, görüntülü konuşmalarınıza keyif katmak adına HD kamera barındırıyor. Böylece Zenbook UX32VD hem profesyonel hem de eğlence amaçlı kullanım için mükemmel bir ürün seviyesine yükselmiş oluyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here