Ana sayfa Haber Asus yeni tabletlerini IFA’da tanıttı!

Asus yeni tabletlerini IFA’da tanıttı!

0

ASUS, Windows 8 ile çalışacak muhteşem Vivo Tab ve
Vivo Tab RT tabletlerini IFA”da tanıttı

İki-işlevli bir tasarımla sunulan iki yeni tablet, mükemmel bir Windows 8 deneyimi için yüksek çözünürlüklü çoklu dokunmatik ekranı, ayrılabilir QWERTY klavye dock”la birleştiriyor.

Yeni dijital çağın global lideri ASUS, Windows 8 ile çalışmak üzere tasarlanmış iki yeni muhteşem tableti tanıtıyor. İlk kez haziran ayında Computex”te sunulan ASUS Vivo Tab ve ASUS Vivo Tab RT (sırasıyla eski adları ASUS Tablet 810 ve ASUS Tablet 600) yeni mobil imkânlar dünyasının kapılarını açıyor ve bir tabletten beklenenleri büyük oranda değiştiriyor.

ASUS Vivo Tab
Yeni Nesil Intel Atom işlemciye sahip ASUS Vivo Tab, 64GB eMMC (bütünleşik multimedya kartı) ile 2GB belleğe sahip. Ayrıca 1024-seviye Wacom dijitalleştirici desteğiyle ASUS Vivo Tab”ın performansı en üst seviyeye çıkıyor ve ister iş, ister eğlence için kullanılsın, mükemmel bir Windows 8 deneyimi yaşatıyor.

Vivo Tab”ın en can alıcı noktalarından biri de mobil dock ünitesi. Bu sayede tablet, tam QWERTY klavye, dokunmatik fare, iki USB port ve ikinci bir pil ile tamamlanarak daha uzun süreli kullanım olanağı sağlıyor ve istiridye kabuğu şekliyle bir anda rahat taşınabilen tablete dönüşüyor.

1366 x 768 çözünürlüklü 11.6 inç ekran, hem açık hem de kapalı alanlarda daha üstün görsel netlik sağlayan Super IPS+ teknolojisi kullanıyor ve 10-noktalı çok-dokunuşlu özelliği, yüksek-kesinlikte stylus girdisiyle tamamlanıyor. Vivo Tab ayrıca, daha doğal bir yazı yazma deneyimi için, Wacom dijitalleştirici stylus teknolojisi barındırıyor.
 

Kompakt ebadı ve ultra-ince 8,7mm ve 675gr profiline rağmen Vivo Tab, ASUS”un ödüllü dizüstü bilgisayarlarıyla aynı SonicMaster teknolojisine sahip olması sayesinde üstün ses kalitesi sağlıyor. Yüksek-kalite fotoğraflar, görüntülü görüşme için de kullanılabilecek 2-megapiksellik ön kamera kadar, otomatik odaklama ve LED flaşa sahip 8-megapiksellik arka kamerayla da çekilebiliyor. Vivo Tab ayrıca, cihazın diğer NFC-etkin cihazlarla kolayca senkronize olmasını sağlayan dahili bir NFC sensöre de sahip.
  

 

ASUS Vivo Tab RT
ASUS Vivo Tab RT, 8,3mm kalınlığında ve 520gr ağırlığında ince ve hafif bir profile sahip. NVIDIA Tegra 3 dört-çekirdekli işlemci ile muhteşem mobil görüntü performansı sağlayan 12-çekirdekli GPU ve 2GB RAM ve 32GB eMMC kullanıcı belleği barındırıyor. Windows RT”yle desteklenen tabletin eğlence sever kullanıcıları, Vivo Tab RT”de harika bir oyun arkadaşı bulacaklar.

Vivo Tab RT ayrıca, Vivo Tab”da olduğu gibi yenilikçi Transformer tasarıma ve QWERTY klavye, dokunmatik fare, USB port ve dahili pil barındıran kendi mobil dock ünitesine de sahip.

Windows 8 uygulamaları, oyunlar ve filmler, Vivo Tab RT”nin 1366 x 768 çözünürlüklü ve Super IPS+ teknolojili 10.1 inçlik ekranında muhteşem görünüyor. Bunun yanı sıra ASUS SonicMaster teknoloji de en yüksek seviyede ses kalitesi sağlıyor. Vivo Tab RT de Vivo Tab gibi, çok yönlü multimedya performansını olağanüstü bir seviyeye taşıyan aynı yüksek-kaliteli ön ve arka kameraları barındırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here