Ana sayfa Haber Asus yeni Fonepad 7″yi duyurdu

Asus yeni Fonepad 7″yi duyurdu

0

 

 

Asus 3G ve çift SIM destekli sahip yeni 7″ boyutlarında Fonepad 7‘yi tanıttı. Henüz tanıtılan Fonepad 7, önceki modellere göre daha ince ve daha hafif görünüme sahip. Bununla birlikte boyutuna rağmen tasarımı sayesinde tek elle kullanımlara da oldukça uygun. 8 MP kamera donanımı , otomatik odaklama özelliği ile desteklendi ve mavi camlı optik filtresi sayesinde performans konusunda artış gösteriyor. ZenFone’larda karşımıza çıkan düşük ışık modu özelliği de ilerletilmiş ve karanlıkta fotoğraf çekiimleri daha canlı ve daha kolay hale geldi.

IPS ekran ile olumlu renk netliği, parlaklık ve doğal renklere yakın renk üretimi avantajlarına da sahip olan Fonepad 7 günlük kullanımlarda ve eğlence amaçlı kullanımlarda görüntü açısından sıkıntı yaratmıyor. Söz konusu düşük ışık modu özelliği, Pixel Master kamera yazılımı ile birleştiğinde ışık hassasiyetini yüzde 400’e yakın oranlarda arttırabiliyor. Bu da flaş kullanımının zorunluluğunu kaldırıyor.  Asus TuVivid teknolojisi, 178 derece görüntüleme açısı sunarken birden fazla içerikleri de görüntüleyebileceği şekilde tasarlandı. Asus TruVivid phablet’in kalınlığını ve ağırlığını azaltmasıylka beraber pigmentlere dayalı renkler sunuyor.

Asus Fonepad 7‘nin diğer özellikleri ise şöyle:

Atom işlemcili, çift çekirdekli 1.2 GHz hızında, 4.4 KitKat işletim sistemi, 1024 x 600 IPS ekran paneli, 2MP ön kemera, 8 MP arka kamera, 1GB/2GB LPDDR’ RAM 8 GB/16GB eMMC 64GB microSD ve 5GB’lık ömür boyu ücretsizz WebStorage üyeliği ve ek 11 GB saklama kapasitesi ve son olarak ağırlığı ise 280 gr.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here