Ana sayfa Donanım Asus VW223B

Asus VW223B

0

İş hayatını kolaylaştırıyor.

 

 

Asus”un hemen hemen her ürünün karşımıza çıkan SPLENDID görüntü işleme teknolojisi gerek monitörlerde gerek notebook ekranlarıda gerçeğe yakın görüntüler elde etmenizi sağlıyor. SPLENDID Video Intelligence teknolojisiyle net ve keskin görüntüler sunan Asus monitör, siyah sade tasarımıyla modern mekanlara yakışacak bir görünüme sahip. Monitörün ön panelinde bulunan düğmeler de bu sade tasarıma ayak uyduracak şekilde tasarlanmış.

VW223B”nin en önemli özelliği, EzLink teknolojisi sayesinde bilgisayara USB arayüzü üzerinden bağlanabilmesi. Böylece görüntüleri birden çok monitöre aktarmanız mümkün oluyor. Asus VW223B, bu özelliği ile geniş dokümanlar üzerinde çalışan ve genelde birden fazla monitör kullananlar için ideal bir çözüm oluşturuyor. PC’ye bağlı tek bir USB 2.0 kablosu üzerinden birbirine bağlı 6 taneye kadar VW223B LCD’den görüntü alınabiliyor.

Monitör, 22 inç”lik geniş ekranda 1680×1050 piksellik WSXGA+ çözünürlüğüyle ofis uygulamalarının dışında da başarılı bir performans sergiliyor. 300 cd/m2 parlaklık ve 3000:1 dinamik kontrast oranıyla Asus VW223B”de projelerinizi yaparken, yorulduğunuzda multimedya uygulamalarından da keyif alabilirsiniz.

Asus VW223B modeli üzerinde 3 port USB Hub taşıyor, böylece daha fazla EzLink görüntü biriminin bağlayabiliyorsunuz. Bu USB portlar monitörün yan tarafına konumlandırılmış durumda ve bir port karmaşasına yer vermiyor. Tabii ki monitöre başka USB bağlantılı cihaz bağlamak da mümkün.
170/160 derecelik görüş açısı sunan monitör, birden çok kullanıcıya izleme imkanı vererek, ofisler için en uygun ürünlerden bir olma özelliğini pekiştiriyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here