Ana sayfa Donanım ASUS”un küçük kahramanı

ASUS”un küçük kahramanı

0

ASUS‘un “Chromebox” türünden piyasaya sürdüğü mini portatif PC‘si an itibariyle satışa sunuldu. İlerki günlerde dünya çapına yayılması beklenen portatif PC, Chrome OS, Linux ve Windows gibi işletim sistemlerini de taşıyabiliyor. Ayrıca VivoMini Haswell Celeron işlemci teknolojisi de bünyesinde bulundurduğu altyapı özelliklerinden. Celeron CPU kullanımınına ek olarak, Gigabit Ethernet girişi, dört adet USB 3.0 girişi, SD kart yuvası, HDMI girişleri cihazla sunulan teknolojiler arasında. 

Taşınabilir üstün seviye PC olarak tasarlanmış, hem kurumsal hem de kişisel kullanımlara yönelik geliştirilen ASUS VivoMini kullanıcılara ayrıca multimedya ayrıcalıkları da sunacak. özellikle 4K video desteği sunması da multimedya özelliklerinin başını çekiyor.

 

ASUS VivoMini, sadece PC olarak değil portatif multimedya cihazı olarak da sunulduğu için boyutları oldukça taşınabilir boyutlarda. 4.9″x4.9″x 1.65 boyutlarında PC özellikli kullanımların yanısıra akıllı TV’lerde, ofislerde projeksiyonlarda da rahatça kullanılmak üzere tasarlandı. Cihazın başlangıç fiyatı 150 dolar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here