Ana sayfa İnternet Asus tırı Kocaeli’de!

Asus tırı Kocaeli’de!

0

6 Mayıs – 27 Haziran tarihleri arasında Türkiye”nin pek çok ilini ziyaret etmek için yola çıkan ASUS tırı, şimdiye dek İzmir, Ankara, İstanbul ve Bursa”ya park etti! Tırın 27 – 29 Mayıs tarihleri arasındaki durağı ise Kocaeli üniversitesi

Asus”un, 6 Mayıs – 27 Haziran tarihleri arasında düzenlediği ve şimdiye kadar uğradığı tüm illerde coşkuyla karşılanan tanıtım tırı yolculuğunun 27 – 29 Mayıs tarihleri arasındaki durağı Kocaeli üniversitesi olacak. Pek çok eğlenceye ev sahipliği de yapan ASUS tırında düzenlenen “Kendi Tişörtünü Tasarla!” ve Facebook bilgi yarışmasına katılanlar, ASUS VivoBook başta olmak üzere pek çok hediye kazanma şansı yakalıyor.
 


Teknolojik harikalarla dolu tır, Umuttepe Kampüsü”nde!

Asus”un son teknoloji ürünlerinin sergilendiği tırda dokunmatik ekranıyla fark yaratan VivoBook, dünyanın ilk ekranı çıkabilir taşınabilir bilgisayarı Transformer Book, çift ekranlı tablet / taşınabilir bilgisayar melezi ASUS TAICHI, jilet gibi inceliğe sahip ASUS ZENBOOK, 11.6 inç ekranlı ve Windows 8 işletim sistemli ASUS VivoTab ile VivoTab Smart modelleri sergileniyor.
 

Sınavların stresi yarışarak atılır!
üniversitelerin son sınav tarihlerine denk gelen yolculuğunda ASUS tırı içinde “Kendi Tişörtünü Tasarla!” yarışması da düzenleniyor. Tişörtlerini tasarlayıp sonrasında giyen, yan yana çekilen fotoğraflarını Instagram”da #budostlukhicbitmesin hashtag”iyle paylaşan ve en çok beğeni alan iki arkadaş, birer ASUS VivoBook kazanıyor. Yarışmaya katılan herkesi ASUS tırında sürpriz hediyeler bekliyor.
 

ASUS tanıtım turunun gerçekleştirildiği tarihler arasında bir de isteyen herkesin katılabileceği bir Facebook bilgi yarışması düzenleniyor. On sorudan oluşan yarışmada, sorulara doğru cevapları en kısa sürede verenler ASUS ürünlerinde geçerli indirim çekleri kazanma şansına kavuşuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here