Ana sayfa Donanım ASUS”tan Yeni U Serisi

ASUS”tan Yeni U Serisi

0

çevre dostu notebook’lar, bilgisayar becerisini doğa dostu yaşam tarzlarıyla birleştiriyor.

ASUS, üstün notebook bilgisayar kullanımı ve şık taşınabilirlik özellikleriyle doğal tasarım harikalarını bir araya getiren, tamamen yenilenmiş Bambu Koleksiyonu ile yeşil değerlere olan bağlılığını bir kez daha kullanıcıların beğenisine sunuyor.
2008 yılında piyasaya sürülen ilk Bambu Serisinin devamı olan U Serisi Bambu Koleksiyonu, kullanıcıların bilgisayar gücü ve bağlantı ihtiyacını LOHAS (Sağlıklı ve Sürdürülebilir Yaşam Tarzları) ile birleştiriyor. Mesaj gayet net; doğayı korumak. üstelik yenilikçi tasarım ve güçlü bilgisayar potansiyelinden ödün vermeden.

 

 

Tasarım Güzelliği
Şık ve çevre bilincine sahip kullanıcılar için tasarlanmış olan U Serisi Bambu Koleksiyonu notebooklar, ormanın zamanla olgunlaştığı ve değiştiği gibi, insan ve makine arasında bir kişisel yolculuk tasarlıyor. U Serisi Bambu Koleksiyonu, bambuların organik görünümü, özellikleri ve sağlamlığını korumak üzere fazla işlemden geçmemiş kahverengi bambu dış kısımlarından oluşuyor. Hem notebook, hem de doğal yaşam ikonu olan bu notebooklar, ince ama son derece fark edilebilir zarif bir tasarım içeriyor. Bambu notebook tasarımında doğal bambu dış kaplama, kullanımı rahat ve görünümü son derece şık, ince, fırçalanmış alüminyum yüzeyler, sorunsuz ve şık klavye bir arada sunuluyor. Bu farklı tasarımın en belirgin avantajlarından birisi de hafif yapısı. Bambu Koleksiyonu notebooklar, kullanıcıların beğeni ve çevresel sorumluluk alanlarında ihtiyaçlarına cevap verirken, mobiliteyi de göz ardı etmiyor.

Güzellik ve Performans Bir Arada
ASUS, U Serisi Bambu Koleksiyonu notebooklarına yüksek miktarda zeka yüklüyor. İşlem yükünü takip eden ve tam olarak doğru miktarda güç sağlayan özel Süper Hibrit Motoru (SHE), enerjiyi korumak ve böylece pil ömrünü uzatmak üzere NVIDIA Optimus teknolojisi ile birlikte çalışıyor. Optimus teknolojisi, sistem kullanımına bağlı olarak akıllı bir şekilde yüksek performanslı grafikler ve normal entegre görseller arasında geçiş yapıyor. Mümkün olduğunda, daha fazla enerji gerektiren grafikler, pil ömrünü uzatarak gücü korumak için kapatılıyor.
 

Görüntü ve Ses Güzelliği
Her U Serisi Bambu Koleksiyonu notebook, ASUS”un hassas kalite güvence standartlarını karşılamak üzere kapsamlı bir şekilde test ediliyor. LCD paneller, ölü pikseller konusunda endişeye gerek olmadan Sıfır Parlak-Nokta garantisi ile birlikte geliyor. Notebooklar, görüntülenen içerikten bağımsız olarak, renkleri, keskinliği ve diğer görsel parametreleri otomatik olarak en iyi değerlere ayarlayan ASUS Splendid Görüntü Geliştirme Teknolojisine de sahip. Temiz ses çıkışı sağlayan SRS Premium Surround Sound teknolojisine sahip Hi-Fi hoparlörler, Bambu Koleksiyonunun sağlam multimedya özelliklerini tamamlıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here