Ana sayfa Donanım Asus”tan Yeni N Serisi

Asus”tan Yeni N Serisi

0

Yeni N Serisi Notebooklar ile gücü duyacak ve hissedeceksiniz
 

ASUS, yeni N Serisi ile notebooklar arasındaki tüm multimedya özellikleri bir arada sunuyor. Yeni modeller; 14, 15.6 ve 17.3″ ekran boyutları ve en son işlemci serileri Intel Core i3, i5, i7 ile beraber geliyor. Aynı zamanda tüm modeller, sorunsuz bilgisayar ve multimedya performansının yanı sıra geliştirilmiş pil ömrü sunan en son grafik teknolojisi NVIDIA Optimus GeForce 400M grafik işlemcisi ile güçlendiriliyor.  

N Serisi notebooklar ASUS” un benzersiz ses teknolojisi SonicMaster ile karşımıza çıkıyor. Bang & Olufsen ICEpower ortak çalışması sonucu geliştirilen SonicMaster Ses Teknolojisi notebook dünyasına yeni bir boyut kazandırıyor. Bu bağımsız ses sistemleri, herhangi ses performansını ölçmek için de bir kıstas oluşturuyor.

SonicMaster daha derin ve zengin bas, daha geniş frekans aralığı, ses üretim esnasında güç artırımı ve ayırt edici vokaller sunar.
 

N Serisi, kullanıcılara notebooklar arasındaki en iyi görüntü ve performansı sunuyor. Görüntülerde yeni NVIDIA GeForce 400M serisi grafik işlemcisi ve Fermi Teknolojisi tabanlı DirectX 11 desteğinden yararlanılıyor. Bu destek, kullanıcılara oyun ve multimedya esnasında yüksek çözünürlüklü grafik imkanı sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here