Ana sayfa Mobil Asus”tan Windows 8 destekli VivoTab

Asus”tan Windows 8 destekli VivoTab

0

ASUS Windows 8 özelliğine sahip çok amaçlı VivoTab tablet: ince ve hafif !

11.6″ çoklu dokunmatik HD ekran ve Intel Atom çift-çekirdek işlemci ile VivoTab™ hem portatif hem de mükemmel performans sunuyor.
 

Yeni dijital çağın global lideri ASUS, Windows 8 özelliğine sahip ince ve hafif tablet VivoTab”yi tanıttı. VivoTab mükemmel bir performans ve enerji verimi kombinasyonu için 11.6″ çoklu dokunmatik HD ekrana, Wacom dijitalleştirici ekran kalemine ve Intel Atom çift-çekirdek işlemciye sahip. Eksiksiz klavyesi ve 19 saate kadar mobil kullanımı destekleyen dahili pili sayesinde, tercihli mobil gövdesi ise, ürünün daha verimli bir çalışmasını sağlıyor.
 

ASUS VivoTab 1.8 GHz Intel Atom Z2760 çift-çekirdek işlemci, Windows 8″in hem en son yazılımlarda hem de eski uygulamalarda artırılmış performans ve inanılmaz bir enerji verimliliği ile çalışmasını sağlıyor; böylece kullanıcılara her türlü ihtiyacı karşılayacak daha geniş bir yazılım seçeneği yelpazesi sunuyor. VivoTab”nin 11.6″ çoklu-dokunmatik ekranı, Super IPS+ teknolojisinin olağanüstü parlaklığı sayesinde, canlı renkler sağlayan 1366 x 768 HD çözünürlüğe, geniş görüş açılarına ve açık havada muhteşem görünürlüğe sahip. ASUS TruVivid teknolojisi, ekran koyuluğunu azaltarak görüntü netliğini daha üst seviyelere taşıyor; çizilmeye dayanıklı Corning Fit cam ise parmak izi tutmayan kaplamasıyla ekranın hep çok net kalmasını sağlıyor.

 

 

Sezgisel kullanım için esnek kontrol
Yapılan iş her ne olursa olsun, ASUS VivoTab için esneklik kilit öneme sahip. çoklu-dokunmatik özelliği Windows Store uygulamalarını parmak ucuyla tamamen kontrol etmeyi sağlarken, Wacom dijitizer ekran kalemi, masaüstü uygulamalarında tam bir kesinlik yakalamaya imkan tanıyor. VivoTab yeni mobil gövdesine bağlı olduğunda, şık “gizli mafsal” tasarımıyla bir anda klavyesi, büyük çoklu-dokunmatik touchpad ve iki USB 2.0 portuyla görülmedik verimliliğe sahip bir dizüstü bilgisayara dönüşebiliyor. Dahası mobil gövde, VivoTab™”ın 10,5 saatlik pil ömrünü 9 saate kadar daha artırarak 19 saatlik inanılmaz bir mobil kullanımı mümkün kılıyor.


Güçlü, pratik ve son derece portatif

Güçlü ve pratik olan ASUS VivoTab aynı zamanda son derece portatif de. Pürüzsüz metalik tasarımı sadece 8.7 mm inceliğinde ve 675 gr ağırlığında. Yenilikçi Nano Molding teknolojisi onu şık olduğu kadar dayanıklı da kılan bir tasarımla donatıyor. ASUS SonicMaster teknolojiye sahip dört hoparlörü, VivoTab™”ın sesinin görüntüsü kadar güzel çıkması anlamına geliyor. Otomatik-odaklanma yapan beş-element lense ve f/2.2 diyafram aralığına sahip 8-megapiksel kamerası ise görüntü yakalama konusunda onu sınıfının en iyisi yapıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here