Ana sayfa Haber Asus’tan tır dolusu eğlence!

Asus’tan tır dolusu eğlence!

0

Asus tırı, Türkiye”nin birçok ilinde 6 Mayıs – 27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek tanıtım turu kapsamında, gençlere muhteşem hediyeler dağıtmak üzere yola çıkıyor

Asus, 6 Mayıs – 27 Haziran tarihlerinde tanıtım tırı ile Türkiye”nin birçok ilini kapsayan bir yolculuğa çıkıyor. ASUS tırında dokunmatik ekranıyla fark yaratan VivoBook, dünyanın ilk ekranı çıkabilir taşınabilir bilgisayarı Transformer Book, çift ekranlı tablet / taşınabilir bilgisayar melezi ASUS TAICHI, jilet gibi inceliğe sahip ASUS ZENBOOK, 11.6 inç ekranlı ve Windows 8 işletim sistemli ASUS VivoTab ile VivoTab Smart modelleri sergilenecek.
 

ASUS tırında ayrıca “Kendi Tişörtünü Tasarla!” yarışması düzenlenecek. Tişörtlerini tasarlayıp sonrasında giyen, yan yana çekilen fotoğraflarını Instagram”da #budostlukhicbitmesin hashtag”iyle paylaşan ve en çok beğeni alan iki arkadaş, birer ASUS VivoBook kazanacak. Yarışmaya katılan herkes için sürpriz hediyeler de ASUS tırında bekliyor olacak.

ASUS tanıtım turunun gerçekleştirildiği tarihler arasında bir de isteyen herkesin katılabileceği bir Facebook bilgi yarışması düzenlenecek. On sorudan oluşan yarışmada, sorulara doğru cevapları en kısa sürede verenler ASUS ürünlerinde geçerli indirim çekleri kazanma şansına kavuşacak.

ASUS tanıtım turu ve yarışmalarıyla ilgili daha geniş bilgiyi www.budostlukhicbitmesin.com adresinden edinebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here