Ana sayfa Donanım ASUS’tan oyun severler için özel ROG Strix Fusion kulaklık

ASUS’tan oyun severler için özel ROG Strix Fusion kulaklık

0

 

Computex 2017 Fuarı“nda tanıtımı yapılan ASUS“un oyuncular tarafından heyecanla beklediği yeni kulaklığı ROG Strix Fusion kullanıcısına mükemmel bir ses deneyimi vaat ediyor. ROG Strix Fusion sanal 7.1 ses özelliği ile oldukça iddialı bir model.

ROG Strix Fusion, ASUS”un önceki kulaklıklarına göre farklı bir tasarıma sahip.

ASUS”un baykuş görünümlü kulaklıklarından tasarım olarak farklı olan ROG Strix Fusion, teknik özellikleriyle de dikkatleri çekiyor. Yeni kulaklığın sade ve şık görünümü oyuncuları cezp edeceğe benziyor. ROG Strix Fusion”un tasarımı çok daha hafif ve kullanımı da daha konforlu olacak. Kulaklığın en dikkat çeken özelliği kablosuz oluşu.

ROG Strix Fusion”da yer alan mikrofon bölümü, dahili mikrofonun kullanılmadığı zamanlarda gizlenebilmesini sağlıyor. Kulaklıkta telefon görüşmelerini de yapabilmeniz için ikinci dahili mikrofon da mevcut.

ROG serisi modellerle eşleşebilen kulaklık, yeni tasarımı sayesinde artık üçüncü parti üreticilerin ürünleriyle de eşleşme sağlayacak. Aura RGB oynatmalarında bu özellik büyün önem taşıyor.

ROG Strix Fusion, 7.1 sanal surround desteği sunuyor ve  53 mm sürücüleriyle güçlü ve etkileyici bir ses performansına sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here