Ana sayfa Donanım Asus”tan çift ekranlı ultrabook: ASUS TaichiTM 31

Asus”tan çift ekranlı ultrabook: ASUS TaichiTM 31

0

İki Full HD ekrananını ultrabook performansıyla birleştiren ASUS TaichiTM 31, çok farklı bir dizüstü olmaya aday!

Windows 8 deneyimiyle yola çıkan ASUS, iki yönlü ekranıyla gerek tablet kullanıcılarını gerekse klavye ihtiyacı duyan Ultrabook kullanıcılarını aynı akıllı modelde birleştirmeyi başardı. Kapağın kapatılmasıyla Intel Core i5 veya i7 işlemci ve geniş alanlı SSD kullanan performans canavarı bir tablete dönüşüyor.
 

Basınca duyarlı Stylus kalemi ile sezgisel dokunuşların Windows çizgileriyle buluştuğunu görebilirsiniz. Doküman arşivlerinde oldukça başarılı bir performans sunan Taichi 31, eskiz çizimleri iş hayatındaki profesyonellikle pekiştirmeye hazırlanıyor.
 

ASUS Taichi 31, hangi modda kullanılırsa kullanılsın IPS teknolojisinin aktif olduğu Full HD ekranıyla renkler daha canlı, siyah daha siyah. 178 derecelik bir görünüm açısı sağlayan ASUS, Intel Wi-Di ile çift bant Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 yüksek performanslı kablosuz bağlantı seçenekleri sunuyor. USB 3.0 yuvalarının da bulunduğu çok amaçlı bilgisayarda, en yeni teknolojinin kullanılarak harici depolama aygıtları için ayrı bir enerji portu da bulunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here