Ana sayfa Haber ASUS’ta Ocak ayında hediye yağmuru!

ASUS’ta Ocak ayında hediye yağmuru!

0

ASUS sosyal medya üzerinden bir “Yeni Yıl Yarışması” başlatıyor. Birinciye TAICHI, ikinciye Transformer Book ve üçüncüye ZENBOOK ödülünün verileceği yarışma başladı

“İnanılmazın peşinden git” sloganıyla duyurulan yarışmayı kazanan birinciye ASUS TAICHI, ikinciye ASUS Transformer Book ve üçüncüye ASUS Zenbook hediye edilecek. Sorulan sorulara 20 saniye içinde cevap verme zorunluluğu olan “Yeni Yıl Yarışması”nda 10 soru yer alıyor. Yarışmacılar, her soru için verilen 20 saniyeden artan sürelerin toplamı kadar puan kazanıyor. Her yarışmacıya başta üç katılım hakkının verildiği yarışmada, isteyenler daha sonra her gün girerek birer katılım hakkı daha kazanıyor ve aynı gün on arkadaş davet ederse bir yarışma hakkı daha kazanabiliyor.
 

ASUS”un yarışmaları sosyal medyada heyecanla bekleniyor
Aralık ayının sonuna doğru düzenlediği ve Facebook”tan duyurduğu yarışmasıyla takipçilerine Twitter üzerinden fare, bakım seti ve temizlik kiti gibi birbirinden farklı hediyeler veren ASUS, böylece sosyal medyadaki faaliyetlerine oyun faktörünü de eklemiş oldu. Geçtiğimiz dönemlerde gerçekleşen, üniversite öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği “I Love ASUS” ve oyun tutkunlarına Diablo III çılgınlığını hediye eden kampanya ve etkinlikleri sayesinde Facebook”ta on binlerce takipçisi olan ASUS Türkiye, sosyal medyayı hizmetlerini geliştirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak için bir araç olarak görüyor.

2013″ün Ocak ayı boyunca devam edecek olan ASUS “Yeni Yıl Yarışması”nın kazananları şubat ayı başında ASUS Türkiye”nin Facebook ve Twitter sayfalarından duyurulacak. www.facebook.com/asustr ve www.twitter.com/asustr adreslerinden hem yarışmaya katılabilir hem de ASUS”taki yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here