Ana sayfa Donanım ASUS ROG TYTAN CG8480 tanıtıldı

ASUS ROG TYTAN CG8480 tanıtıldı

0

Tam donanımlı bu canavar, sıra dışı performansı, Turbo Gear ile tek tuşla hız aşırtması, olağanüstü grafikleri ve etkileyici ses özellikleri ile oyuncular için biçilmiş kaftan

ASUS, Turbo Gear fonksiyonu ile sadece tek bir tuşa basarak 4,2 GHz maksimum hıza çıkarabildiğiniz 4 çekirdekli Intel Core i7 3770K işlemcisine sahip oyun bilgisayarı ROG TYTAN CG8480″i tanıttı. Dört monitör desteği sunan NVIDIA GeForce GTX 680 2GB GDDR5 ekran kartıyla gelen cihaz, sabit disklerden daha yüksek hızda veri erişimi sağlayan 128GB SATA3 SSD”ye de sahip. ASUS Xonar DX ses kartı ile zirveye ulaşan ses kalitesi, tümleşik ses çözümlerinden 35 kata kadar daha net bir hale gelerek, oyunculara rakipleri karşısında bir ses avantajı da sağlıyor. özel tasarım kasanın ön kısmında maviden kırmızıya değişen renklerdeki ışık ile tek tuşla değiştirebildiğiniz hız aşırtma modlarından hangisini kullandığını görebiliyorsunuz.
 
Sadece tek bir tuşa basarak kullanılabilen Turbo Gear hız aşırtmayla kullanıcılar yeniden başlatmaya ihtiyaç duymadan CG8480″deki Intel®Core™ i7-3770K işlemcinin gücünü artırarak oyunlarda rakiplerine üstünlük sağlayabiliyor. CG8480, 4 çekirdekli Intel Core i7 3770K”ya üç farklı modda anında hız aşırtıyor; DEFCON gösterge ve alt ızgara aydınlatma, mavi ve kırmızı LED ışıklarla sistemin hazır oluşunu gösteriyor.
– Başlatma modu: ROG logosu + 3.8GHz”e hız aşırtılmış CPU ile mavi alt ızgara ışığı
– Turbo Gear modu: ROG logosu + 4.0GHz”e hız aşırtılmış CPU ile kırmızı alt ızgara ışığı
– Turbo Gear ekstrem modu: ROG logosu + 4.2GHz”e hız aşırtılmış CPU ile kırmızı alt ızgara ışığı

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here