Ana sayfa Mobil Asus ROG Phone Sessizliği Bozuldu: Ön Sipariş Dönemi Başladı!

Asus ROG Phone Sessizliği Bozuldu: Ön Sipariş Dönemi Başladı!

0

Haziran ayında tanıtılan oyun odaklı akıllı telefon Asus ROG Phone, sektörde ciddi anlamda dalgalanma yarattı. Oyun bilgisayarlarının devi ROG, uzmanlığını akıllı telefon oyunlarında da konuşturdu ve hemen hemen her konuda benzersiz bir cihaz ortaya koydu.

İlgili Haber: Oyuncu telefonlarına yeni oyuncu Asus ROG

Tanıtıldığı günden bu yana fiyat ve satışa çıkarılacağı bölgeler gibi bilgilerin olmadığı cihaz, sonunda gözler önüne çıktı. Finlandiyalı bir operatör, sessizliği bozarak cihazın fiyat etiketini sayfasında yayınladı.

iPhone X ile kıyaslanabilecek bir fiyata sahip olan cihaz, bildiğiniz üzere özel aksesuarı ile geliyor. Telekom firması Telia tarafından ön siparişe açılan cihaz, 999 Euro ya da aylık 27,75 Euro’ya satılıyor. Özel aksesuar ise bu durumda ROG Delta kulaklıklar oluyor. Bu kulaklıklar başlı başına 199 Euro’dan satıldığı için aslında telefonun fiyatı segmentine göre gayet uygun oluyor.

Sayfada telefonun 38. haftada kargolanacağı belirtiliyor. Bu hafta da Eylül ortasına denk geliyor. Cihaz hakkında Asus’tan hala resmi bir açıklama yok.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here