Ana sayfa Haber Asus Pro serisi kurumsal teknolojilerini tanıttı

Asus Pro serisi kurumsal teknolojilerini tanıttı

0

 

Asus, Pro serisi kurumsal teknolojilerini tanıtmakla beraber yeni nesil garanti konu başlıklarını da duyurdu. İstanbul’da düzenlenen Asus toplantısında, kurumsa dizüstü cihazlar, masaüstü bilgisayarlaar, mini PC çözümleri ve All-in One cihazlar ön plandaydı.

Intel ile işbirliği çerçevesinde,geliştirdiği, dün tanıtılan kurumsal masaüstü seçili modeller ise 5 yıl garanti süresi sunacak. Tolga özdil ise, Asuspro serisi bilgisayarlar daha çok fazla işlemi aynı anda yapabilirsiniz. En yeni Intel işlemcilerle donatlan bu bilgisayarlar, işletmelerin daha verimli ve üretken olması çin çoklu görev işlemlerini kolaylaştırır ve performansta artış gösterir.” dedi.

Kurumsal cihazların A noktası ve onların çıkış noktası bilgi ve veritabanı güvenliğidir. Asus’a göre, ASUSPRO serisi olarak sunulacak olan bilgisayarlar gizli verilerin güvende olmalarnı sağlayan yazılım ve donanım çözümlerini, bilgisayarları şişirmeyecek olan servislerle birlikte geliyor. Asuspro serisi, enerji kullanımını da gözden geçirerek endüstrinin standartlarını karşılarken, işletme maliyetlerini de düşürmeye çalışacak. 

Bununla birlikte PC’leri çalınma ve kaybolma ihtimaline karşın Intel Anti Theft servisi, gizli verileri geri dönüşüm kutusundan kalıcı olarak silmeyi sağlayan Secure Delete, BIOS’ta seri numaralar oluşturarak bunları depolama imkanı veren Asus Asset Tag Manager gibi farklı alternatifleri olan güvenlik opyisonlarıı sunacak. Ayrıca toplantıda belirtilenlere göre Intel Core serisi ile donatılan BM ve BP serisi, Asus Kurumsal Manager Programı ve hiçbir ek aracına gerek duymayan yükseltme ve onarım imkanı sağlayan tasarımı ile ön planda. Yer, enerji gibi temel tasarruflar sağlayan USFF serisi, Mini PC’ler ve All-in One’lar, her türlü ofis ortamına kompakt bir şeklide uyum sağlayabilirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here