Ana sayfa Donanım Asus PA246Q

Asus PA246Q

0

Kullanıcı dostu profesyonel monitör.
 

Monitör pazarı, günümüzde profesyonel iş modellerinin en çok ilgisini çeken konuların başında geliyor. özellikle tasarıma dönük işlerle ilgili her türden işletme için iyi monitörler üzerinde çalışmak önem arz etmekte. Windows”un yanı sıra Mac OS X üzerinden çalışan kullanıcılar için de büyük önem taşıyan geniş görüş açısı, büyük ekran ve güçlü renk doğruluğu teknolojilerinin buluşma noktalarından biri Asus PA246Q test merkezimizdeydi. P-IPS panel, %98 Adobe RGB Renk Paleti ve 178° geniş görüş açısı QuickFit fonksiyonu ile gerçek boyutlu olarak dökümanlar ve fotoğraflarda anında etkili boost tasarımı sunan Asus”un üst düzey monitör serisinin en dikkat çeken üyesi.
 

 
üstün renk hassasiyeti sunan monitörde bu özellik P-IPS LED Panel ile sağlanıyor. P-IPS LED Panel sayesinde çok daha fazla renk derinliği ve garanti edilen başarılı renk hassasiyeti sayesinde hiç görmediğiniz kadar renk bir arada sizinle oluyor. üstelik LED panel avantajları saymakla bitmiyor. Asus”un bu iddialı monitör modelinde kullanılan panel yapısı çok daha tasarruflu güç tüketimi sunmayı başarıyor.

 

PA246Q”nin sahip olduğu dahili P-IPS paneli ile %98 Adobe RGB renk paleti ve 1.07 milyar renk ile birlikte normal LCD monitörlere göre %130 daha fazla renk karşınızda. Bu üstün algoritmaların sonucu ise tam ihtiyaç duyduğunuz monitörün tam karşınızda olması şeklinde. Ayrıca düşük Delta E ile yüksek renk akıcılığı da sunan monitörde ΔE (Delta E) 5 oranı, önceden kalibre edilebilebilir. üstün renk hassasiyeti ve mükemmel renk garantisi böylelikle garanti altında. 178°”lik geniş görüş açısını size sunması ise dikkate değer bir diğer özellik durumunda. Hem yatay hem dikey görüş açısını bu denli yüksek düzeyde sunabilen çok az sayıda monitörün piyasada bulunduğunu belirtelim. Yani her yerden renk canlılığı gözlerinizle buluşuyor.
 

 
PA246Q dahili olarak 12bitlik renk derinlik tablosu ile 8bitlik normal monitörlere göre daha derin bir görüntü sunuyor. Sonuç olarak daha yumuşak ve hızlı renk çözünürlüğü sağlamayı başarıyor. Kullanıcı dostu çözümleri ise değineceğimiz son nokta durumunda. özel QucikFit Sanal Skalası ile gerçek boyutlu olarak dökümanları, multimedyaları ekranda görmenizi sağlayan monitörün Hotkey tuş desteği ile kullanıcılar fotoğraflarını çok daha hızlı olarak düzenleyebiliyor. PA246Q zengin bağlantı desteği DisplayPortu, HDMI, DVI, D-Sub ile geliyor. Ayrıca 7-in-1 kart okuyucu ve USB2.0 port desteği ile kullanıcı PA246Q ile diğer cihazları kolaylıkla bağlayabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here