Ana sayfa Donanım ASUS, Microsoft Türkiye ve Turkcell işbirliği!

ASUS, Microsoft Türkiye ve Turkcell işbirliği!

0

ASUS, Microsoft Türkiye ve Turkcell işbirliğiyle Asus Zenbook ayrıcalığını artık daha fazla kişi yaşayacak!

üstün performans ve çarpıcı tasarımıyla tüm dünyada kullanıcıların büyük beğenisini kazanan ASUS Zenbook”lar üç dev markanın işbirliğiyle artık çok daha uygun koşullar altında tüketicilerle buluşacak.
 

Dizüstü bilgisayar pazarında teknolojiye yön veren vizyonuyla tanınan ASUS, performans ve tasarımı bir araya getiren Zenbook isimli ultrabook”larını daha fazla kullanıcıya, daha uygun koşullarda sunabilme adına Microsoft Türkiye ve Turkcell ile işbirliğine gitti. Metalik dış kaplaması ve kıvrımlı hatları ile göz alıcı bir tasarıma sahip olan ASUS ZENBOOK, gövdesinin içerisinde son derece güçlü donanımları barındırıyor ve bu yönüyle kullanıcıların yüksek beklentilerini karşılıyor. Zengin özelliklerini uzun pil ömrü ve yüksek ses kalitesi ile pekiştiren ASUS Zenbook”lar, Microsoft”un Windows 8″e yükseltme imkânı sunan Windows 7 işletim sistemi ile Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden tüketicilerle buluşacak.
 

üç marka arasındaki işbirliğinin ayrıntıları 5 Temmuz 2012 Perşembe günü, İstanbul Edition Otel”de düzenlenen bir basın toplantısıyla açıklandı. ASUS Türkiye ülke Müdürü Bora Aras basın toplantısında şunları söyledi: “Microsoft ve Turkcell gibi kendi alanlarında dev iki marka ile bu anlamlı işbirliğini gerçekleştirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz. Telekom kanalı, potansiyeli ve ulaşılan kitle bakımından bizler için çok önemli. Yaptığımız işbirliği ile Asus ZENBOOK”lar, Turkcell avantajlarıyla Turkcell İletişim Merkezlerinde de tüketiciyle buluşacak. İlham veren yenilikçi ürünlerimiz ve daimi mükemmellik vizyonumuzla adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz.”

 

 

Microsoft Türkiye Operatör Kanalları Direktörü Egemen Gönen ise şunları söyledi: “Microsoft Türkiye olarak gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile Türkiye”de bilgisayar kullanıcılarının son teknolojiye avantajlı biçimde sahip olabilmeleri için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün burada duyurduğumuz işbirliği sayesinde yeni bir dizüstü bilgisayar satın almak isteyenler, geleceğin işletim sistemi Windows 8″e şimdiden yatırım yapabilecek ve böylece ihtiyaçları olan yeni Windows PC”ye avantajlı biçimde bugünden sahip olabilecekler,” dedi.
 

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın konuyla ilgili açıklamasında, “Performansları, incelikleri ve hafiflikleriyle dizüstü bilgisayar kategorisinde yeni bir çığır açan ultrabook cihazları sektörümüzde ilk kez Turkcell olarak, Microsoft ve Asus işbirliğiyle müşterimizle buluşturmaktan memnuniyet duyuyoruz. Dünyanın en iyi 3G altyapılarından birisiyle Turkcell kalitesini, daha fazla hayat sunan mobil servis ve uygulamaları ile teknolojinin en son ürünü cihazları müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz,” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here