Ana sayfa Donanım ASUS M50VM

ASUS M50VM

0

Tam bir multimedya canavarı

ASUS M50VM
15.4 inç geniş bir ekrana sahip olan M50VM, Asus”un eğlence amaçlı M serisinin en güçlü ürünü. 15.4 inç geniş bir ekrana sahip olan ürün, öncelikle yüksek ses kalitesi sunan Altec Lansing hoparlörleriyle dikkat çekiyor. Notebook”un web kamerasıysa 180 derece dönerek video görüşmelerinize keyif katıyor. Görüşmelerde eğer isterseniz notebook”un ardında kalan kısımlar da karşı taraf tarafından görülebiliyor. Geniş touchpad”i ise, üzerinde bulunan multimedya kontrolleri sayesinde film seyrederken ana menünüz olarak kullanabiliyorsunuz.

Asus M50vm, bir multimedya notebook”ta ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunu kanıtlıyor. Ancak bunu güçlü özellikleriyle de destekliyor. Intel Core 2 Duo T9400 işlemci ve
4 GB DDR2 bellek, notebook”un performansının üst seviyelerde olmasını sağlıyor. Sabit disk ise 500 GB. 15.4 inç”lik ekran gerçekten canlı ve parlak renklerle görüntüleme konusunda da tam not alırken GeForce 9600M GS kartın payını da unutmamak gerek. Oyunlarda hem ekran kartı hem de hoparlörlerin desteğiyle çok gerçekçi bir ortam sağlanıyor.

Film keyfinizi artırabilmeniz içinse taşınabilir bilgisayarda Blu Ray sürücüsü bulunuyor. Bağlantı özellikleri ise hiç de yabana atılacak gibi değil: 10/100/1000 LAN, Bluetooth, 802.11b, 802.11g, 802.11n ve kızılötesi seçeneklerine sahipsiniz. Bunun yanında 4 adet USB, 1 adet eE-SATA ve 1 adet HDMI çıkışı ile bu dizüstü bilgisayar tüm multimedya gücünü ayaklarınıza seriyor. İncelememiz sonucundaysa Asus M50vm, bu multimedya yeteneklerini üstün performansla birleştirdiğini kanıtlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here