Ana sayfa Haber Asus lansmanından yeni fotoğraflar

Asus lansmanından yeni fotoğraflar

0

6 Ağustos çarşamba günü saat 18.00’da başlayan lansmanda, öncelikle Zenfone‘un teknik detayları basın mensuplarına ve kullanıcılara sunulmaya başlandı. Lansman başlangıcından, sonuna doğru Zenfone‘un ekonomik fiyatından bahsedilerek hem basın mensupları hem de kullanıcılar merak içerisinde bırakıldı. Lansmanın sonunda sinevizyonda yansıyan fiyatlar ise, herkesin heyecanını arttırdı. 

 

 

Görünüşe göre, Asus yeni cihazı Zenfone’un fotoğrafçılık gücüne epey güveniyor ki, akıllı telefonu bizlerin beğenisine sunmadan önce dünya’daki bazı fotoğrafçılardan kritik alarak cihazın fotoğraf ve video yönünü böylece geliştirmişler. Asus Zenfone‘un ön kamerası ve arka kamerası arasında hiç bir fark yokken, titrememe özelliği, düşük ışıkta fotoğraf çekebilme özelliği ve 3B video özellikleriyle göz doldurdu. 

 

Asus Zenfone‘un kamera özellikleri ve fotoğrafçılık uygulamaları, Zenfone’u bir DSRL fotoğraf makinesi haline getiriyor. Ana renkler kuralına (RGB) tamı-tamına uyan Zenfone, çekilen fotoğrafları baskı için kusursuz hale getiriyor. 

 

 

Asus ve Intel işbirliğinin meyveleri şimdiden ortaya çıkmışken, Intel özellikle bundan sonraki günler için Asus iş ortaklarına; sadece bir akıllı telefon ortaklığı değil bir inivasyon ortaklığı sunacak. Yapılan açıklamalar sonunda “Internet of things” konusunda ve giyilebilir teknoloji alanında da Asus-Intel işbirliğinden yeni cihazlar çıkacak gibi görünüyor. 

 

 

Asus Zenfone, 14 Ağustos’ta Turkcell ve Teknosa bayilerinde satışa sunulacak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here