Ana sayfa Haber ASUS HD Media Player ile Eviniz Daha Eğlenceli

ASUS HD Media Player ile Eviniz Daha Eğlenceli

0

Kablosuz Medya özelliklerine Sahip ASUS O!Play Air HDP-R3 ile çok Daha Canlı Bir Eğlence Deneyimi

ASUS, kablosuz medya özelliklerine sahip yeni ASUS O!Play Air HDP-R3 ile kullanıcılarına en iyi multimedia eğlence deneyimini sunuyor. PC, NAS, kart okuyucu ve diğer USB veya eSATA aygıtlarıyla bağlanabilme seçeneği sunan O!Play Air HDP-R3 HD; ses, görüntü, yüksek çözünürlüklü video ve tüm dijital formatları destekliyor. 1080p Full HD görüntü destekleyen ASUS O!Play, MPEG1/2/4, H.264, VC-1 ve RMVB gibi geniş format desteği sunuyor.

Kapsamlı Erişim Seçenekleri ile Daha Fazla İçerik
O!Play Air HDP-R3 bir önceki medya oynatıcısı O!Play HDP-R1″den aldığı yüksek tanımlı oynatıcı özellikleri ve inanılmaz geniş format destek mirasını devam ettiriyor. Ek olarak yeni O!Play Air HDP-R3, hızlı ve kolay dijital veri erişimi için daha yeni ağ özellikleri ve uygun bellek yuvaları ekleyerek performans çıtasını yükseltiyor. En son Wi-Fi desteği ile donatılan HD medya oynatıcı PC ve NAS”dan kablosuz olarak içeriği alabiliyor. Ayrıca dahili kart okuyucu yuvaları sayesinde kullanıcı CompactFlash (CF), SD kart veya MS (memory stick) aracılığı ile zahmetsiz bir şekilde dosyalarına ve fotoğraflarına anında erişebiliyor.

Kablosuz Bağlantı ile Sorunsuz Eğlence
O!Play Air HDP-R3, yeni bağlantı kapasitesiyle istenilen içeriğe zahmetsiz şekilde ulaşabilmeye olanak tanıyor. 802.11n kablosuz ağ standardı ile 600Mbps”nin kablosuz olarak verdiği maksimum veri transfer hız kapasitesine sahip oluyor. Bunlara ek olarak, istenilen içeriği ve dosyaları PC üzerinden kablosuz olarak O!Link uygulaması sayesinde rahatlıkla paylaşabiliyor.
 

 

 

Kullanıcı dostu O!Photo Resim Yöneticisi ile Anılarınız Hep Canlı
Dahili kart okuyucu ile donatılan O!Play Air HDP-R3, değerli anılarını paylaşmak için mükemmel bir araç. Kullanıcılar O!Play Air HDP-R3″e hafıza kartlarını kolayca takarak anında resimlerini görüntüleyebiliyor. Aynı zamanda bir başka cihaza da resimlerini aktarabiliyorlar. Resim yöneticisi resimleri kronolojik sıralamaya koyarak kullanıcılar için ayrı bir rahatlık sunuyor.

Kapsamlı Müzik Dosyalarına Giriş
O!Play Air HDP-R3 müzik çalma düğmesine sahip ilk HD medya oynatıcısıdır. Uzaktan kumanda üzerinde konumlandırılan bu düğme çok geniş bir müzik yelpazesine giriş sağlıyor. Kullanıcılar bu düğmeye bastıkları andan itibaren O!Play bütün müzikleri sırayla çalmaya başlıyor. Bunu yaparken O!Play Air HDP-R3 gerçek bir ev sinema tadında eğlence sunuyor.

En son eSATA ve LAN Bağlantı Seçenekleri ile Hızlı Veri Alış-Verişi
En son eSATA arayüzü ile donatılan O!Play Air HDP-R3 ultra hızlı veri transferi ile kullanıcılarına USB 2.0 bağlantısına göre altı kat daha hızlı transfer imkanı tanıyor. Bu sayede yüksek çözünürlüklü görüntülerin işlenmesi sırasında ortaya çıkabilecek olası gecikmeler ortadan kaldırılıyor. Dahası O!Play Air HDP-R3, LAN bağlantı desteği ile çeşitli bağlantı araçlarından medya dosyalarını gerçek zamanlı olarak alıyor. Böylece kullanıcılar manual olarak dosya aktarmalarına gerek kalmadan kolayca veri transferi yapıp, zengin multimedya içeriklerinin keyfini çıkarabiliyorlar.

özellikler daha önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen www.asus.com adresini ziyaret ediniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here