Ana sayfa Donanım Asus G75VX alana Nexus 7 tablet hediye!

Asus G75VX alana Nexus 7 tablet hediye!

0

Asus”un 25 Ocak-14 Şubat tarihleri arasında düzenlediği kampanyayla ASUS G75VX alana Nexus 7 tablet hediye ediliyor

Oyun bilgisayarları konusunda dünya liderleri arasında gösterilen ASUS, oyunseverleri çok heyecanlandıran yeni bir kampanya başlattı. ROG serisinden, yüksek performanslı G75VX dizüstü oyun bilgisayarı alanlara Nexus 7 (8GB) tablet hediye edeceğini açıkladı.
 

Yüksek hız aşırtma gücü, Intel® 3. nesil Core i7 işlemcisi ve SonicMaster ses teknolojisinin yanı sıra “En Son Savaş Makinesi” sloganıyla piyasaya çıkan ASUS G75VX, bilgisayar oyunlarından vazgeçemeyenlerin tüm beklentilerine karşılık verecek son teknolojileri içinde barındıran bir bilgisayar. Hediye edilecek olan Nexus 7 ise Android 4.1, Jelly Bean için üretilen ilk tablet olma özelliğini taşıyor.
 

ASUS G75VX alana Nexus 7 bedava kampanyası
25 Ocak-14 Şubat 2013 tarihleri arasında Türkiye sınırları içinden ve kampanyada belirtilen firmalardan (Hepsiburada, Ereyon, Mormani, PC Depo, Sadece Notebook, Hızlı Al, Webdenal, Ebrar Bilgisayar, Sanal Marketim) alınan ve sadece ASUS G75VX-CV056H modeli için geçerli olan kampanyada, satın alınan her bir G75VX için 1 adet Nexus7 (8GB) tablet hediye edilecek.
 

Kampanyaya katılmak için en son 28 Şubat 2013, saat 17:30″a kadar www.asusavantaj.com sitesinden başvuruda bulunmak gerekiyor. Bu tarihten sonra yapılan başvurular, ürün kampanya tarihleri dahilinde alınmış olsa bile kabul edilmeyecek.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here