Ana sayfa Haber Asus G752 oyun dizüstüsü modelini duyurdu

Asus G752 oyun dizüstüsü modelini duyurdu

0

Asus Republic of Gamers topluluğu ile birlikte geliştirdiği G752 modeli dizüstü bilgisayarını duyurdu. Materyali dönüştürülebilir, ısı tutmayan materyal, işlemcilerinde sıvı soğutucular bulunuyor, ki; bu teknolojilerle dünyada “ilk” oldukları iddia ediliyor. Berlin’de devam eden IFA 2015‘te tanıtıldı bu canavar ve aslında herkesin konuştuğu GX700’ün lansmanı sonrasında tanıtıldı. Aslında son dakika sergilendi, tam bir sürpriz.

Asus’un bu bilgisayarı 2016’nın 1..çeyreğinde piyasaya sürülecekmiş, bakır rengi, Titanyum Rengi, Kırmızı gibi farklı renklerle piyasada olacak.

Bu model Intel Core i7 işlemcili ancak 4. Nesil bir i7 olduğu açıklandı. 

Ayrıca oyunculara yönelik kablosuz ağ bağlantısı cihazı, Router’ı da duyuruldu Asus‘tan. 802.11ac prensibiyle çalışabilen Wireless AC5300 Tri-Band Gigabit Router olarak lanse edildi. İçerisinde Broadcom NitroQAM yazılım teknolojileri vvar ve bu teknolojiler 1000 mbps’a kadar hız sağlayabiliyor. üstündeki garip antenler odaların kör noktalarına ulaşabilmek adına tasarlanmış ve böylece bir ev otomasyonu cihazı olarak da geliştirildi.

Asus, ayrıca kurumsal pazara yönelik çubuk-Compute on Stick modellerini de tanıttı. Aşağı yukarı kalem boyutlarında ve Windows 10 Enterprise, Windows 10 Pro ve Windows 10 Home çalıştırabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here