Ana sayfa Donanım Asus ET2400

Asus ET2400

0

Ev eğlencesi tek bir pakette
 

ASUS, yeni All in One (hepsi bir arada) PC ET2400 serisi ile ev eğlence deneyimine yeni bir soluk getiriyor. ET2400, 23,6″ Full HD ekranda Süper Hybrit Engine özellikleri ile ASUS SonicMaster Teknolojisi”nin ses gücünü mükemmel şekilde birleştiriyor.

ASUS hepsi bir arada PC ET2400 yeni teknolojileri kullanarak daha önce eşi görülmemiş düzeyde hız ve performans sağlıyor. Intel”in en son işlemcileri ile uyumlu olarak çalışan ASUS Süper Hybrit Engine teknolojisi, sistem performansını yüzde 15″e kadar arttırıyor.
Bluetooth 3.0* mobil cihazları mevcut standartlara göre 8 kata kadar daha hızlı senkronize ederken; USB 3.0, USB 2.0 ile kıyaslandığında dosyaları on kata kadar daha hızlı transfer edebiliyor. ET2400 ayrıca sistem belleği yükseltmelerini kolaylaştırmak için çıkarılabilir arka bezel özelliği de sunuyor.

üçüncü boyuta geçiş
Tüm ASUS hepsi bir arada PC ET2400 serisi modelleri 16:9 görüntü ve 23,6″ Full HD ekran ile geliyor. Bu serinin en üst modeli olan ET2400XVT, Full HD olarak stereoskopik 3D içeriği sunan NVIDIA 3D Vision teknolojisi ile filmlerin ve oyunların renkli dünyasına yepyeni bir boyut katıyor. Bütünleşik TV kanal seçici, Blu-ray sürücü ve oyun konsolları, kameralar ve notebooklarla uyumlu HDMI girişi sayesinde, kullanıcılara zengin eğlence seçenekleri sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here