Ana sayfa Mobil ASUS Eee Pad Transformer Türkiye”de satışta!

ASUS Eee Pad Transformer Türkiye”de satışta!

0

ASUS Eee Pad Transformer:Takarsan netbook, takmazsan tablet olur

ürettiği ürünlerin dizaynı ve kullanım kolaylığıyla tüketicilerin büyük beğenisini kazanan ASUS, tabletleri de değişime uğratarak hem tablet hem de netbook olarak kullanabilen Eee Pad Transformer”i Türkiye”de satışa çıkarıyor. Tabletin satış fiyatı 549$ + KDV, klavye ünitesi ile birlikte 649$ + KDV olarak raflardaki yerini 10 Haziran itibariyle almış olacak.
Opsiyonel kullanılan klavyesi, klasik-spor arasında değişim gösteren Eee Pad Transformer farklı tasarımının yanı sıra yüksek donanımı, kullanım kolaylığı ve 16 saate varan pil ömrü* ile büyük ilgi çekiyor. ASUS Türkiye Tabletlerden Sorumlu ürün Müdürü Can Karaca 10 Haziran”da satışa çıkacak Eee Pad Transformer hakkında “Türkiye”de satışa sunulan Android 3.0 (Honeycomb) işletim sistemine sahip ilk tablet olma özelliğini taşıyor” dedi.

 

 

Android 3.0 işletim sistemi ve NVIDIA Tegra 2 işlemci ile sunulan Eee Pad Transformer 178° geniş görüş açısına sahip dayanıklı ve çizilmeyen camdan yapılmış IPS Panel”i, piyasadaki diğer tabletlerle karşılaştırıldığında %50″ye kadar daha canlı ve daha keskin renk çeşitliğine sahip.

Yerleşik SRS Ses teknolojisi ile 3D stereo ses, sahip olduğu 2 kamera (ön 1.2 MP – arka 5.0) ile de kullanıcılarına mükemmel görüntü deneyimini yaşatan Eee Pad Transformer, mini HDMI çıkışı ile HD TV”lerde 1080p video oynatma ve kaydetme olanağı sunuyor.

Hem çalışırken hem de eğlenirken kullanabileceğiniz Eee Pad Transformer, Adobe Flash 10.2 ve sürekli gelişen Android Market ile eğlenceyi parmağınızın ucuna getiriyor.

Ayrıca, kolay dosya paylaşımı ve bellek artırma için de klavye kısmında bulunan yerleşik bir SD Card okuyucu, iki USB portu, touchpad ve 3.5mm audio jack girişi ile de çok amaçlı bir medya merkezi haline geliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here